Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Google+

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

ALBI SCYTHE CZ + promo karty

Hru Scythe si můžete předobjednat za zvýhodněnou cenu (levněji o celých 300 Kč) a jako bonus vás čeká i malý balíček extra karet navíc. Termín naskladnění 26. 4. 2017. Anna šla bezstarostně lesem. Její medvědí kamarád Wojtek jí byl v patách. Co by se mohlo stát? Ještě přejdou támhletu bažinu a budou u Továrny.více
Online cenaBěžná cena 1 999 2 299 (76,20 EUR) (87,60 EUR)
Dostupnost
Dostupné do 14 dní
Koupit
 
Počet hráčů
1 - 5
Počet hráčů
Doporučený věk
14
Doporučený věk
Délka hry
90 min.
Délka hry
 
Hru Scythe si můžete předobjednat za zvýhodněnou cenu (levněji o celých 300 Kč) a jako bonus vás čeká i malý balíček extra karet navíc. Termín naskladnění 26. 4. 2017.


Anna šla bezstarostně lesem. Její medvědí kamarád Wojtek jí byl v patách. Co by se mohlo stát? Ještě přejdou támhletu bažinu a budou u Továrny. Tajemného městského státu, který vyzbrojoval všechny ostatní ve Velké válce. Nedávno se však Továrna zavřela. Nadobro. A riziko, že odvěcí nepřátelé Polanů - Rusvěti a Sasové - by se mohli zmocnit tajemství v Továrně ukrytých, bylo nepřípustné.

To vše se Anně honilo hlavou, když se blížili k bažině. V tom si všimla, že Wojtek větří.

"Co czujesz, Wojtek?" znejistěla Anna. A pak si toho všimla - z druhé strany se k továrně bažinou pomalu blížil obří kráčející tank Rusvětského svazu.

"Szybko, Wojtek!" zavelela Anna. Rusvěti se nesmí do Továrny dostat dřív než ona! Když se rozeběhli k Továrně, už si ani Anna, ani Wojtek nevšimli dvou stínů, které se hnaly za nimi. Jednoho černého a jednoho bílého. Saský průzkumník Günter se svými vlky jim byl v patách.

Scythe je strategická hra pro 1-5 hráčů, ve které se hráči zhostí role průzkumníků východoevropských mocností v alternativní historii na počátku 20. stol. Jejich cílem bude co nejvíce posílit svůj vliv v okolí za záhadných okolností opuštěného městského státu známého jako Továrna.

Scythe (vyslovujte [sajƟ]) je bez přehánění vlajkovou lodí Albi pro letošní rok. Jde o hru, která po celém světě sbírá ocenění jako na běžícím pásu, o hru, která skvěle vypadá a ještě lépe se hraje.
Scythe je určeno především náročnějším a zkušenějším hráčům. Odehrává se ve východní Evropě alternativní minulosti, konkrétně krátce po první světové válce. Na překrásných ilustracích Jakuba Rozalského se tak vedle sebe prohánějí stáda ovcí a koz spolu s obřími kráčejícími mechy. 
Každý hráč se ve hře Scythe zhostí role vůdce jednoho z pětice národů a jeho cílem bude obsazovat území, nasazovat a vylepšovat svoje jednotky, získávat drahocenné suroviny a soupeřit s protivníky, třeba i za pomoci mocných mechů. Váš úspěch ve hře Scythe nezáleží na štěstí či náhodě, rozhodne pouze Váš strategický um. 
 
 
Počet hráčů 1 - 5
Doporučený věk 14
Délka hry 90 min.
Související zboží
Euphoria - desková hra

Euphoria - desková hra

Cena 799 Běžná cena 1 399 Koupit
RONE

RONE

Cena 738 Běžná cena 820 Koupit
Klub ztroskotanců

Klub ztroskotanců

Cena 990 Běžná cena 1 100 Koupit
HOPE - karetní hra

HOPE - karetní hra

Cena 989 Běžná cena 1 099 Koupit
Alchymisté - desková hra

Alchymisté - desková hra

Cena 1 079 Běžná cena 1 199 Koupit
Dominion CZ

Dominion CZ

Cena 899 Běžná cena 999 Koupit
Hra Námořníci z Nordenu

Hra Námořníci z Nordenu

Cena 719 Běžná cena 799 Koupit
Istanbul

Istanbul

Cena 899 Běžná cena 999 Koupit
Ruské železnice

Ruské železnice

Cena 1 079 Běžná cena 1 199 Koupit
Yedo - desková hra

Yedo - desková hra

Cena 1 079 Běžná cena 1 199 Koupit
Tournay

Tournay

Cena 788 Běžná cena 875 Na dotaz
Aristoocrazy

Aristoocrazy

Cena 629 Běžná cena 699 Koupit
Hra Eclipse

Hra Eclipse

Cena 1 845 Běžná cena 2 050 Koupit