Ultimate Warriorz (ZUPA VÁLEČNÍCI) - stolní hra

Kód: 6034393
549 Kč 449 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Fantasy hra Ultimate Warriorz - Tribal Rumble s 3D arénou! ZUPA VÁLEČNÍCI Je čas na velké kmenové klání!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fantasy hra Ultimate Warriorz - Tribal Rumble s 3D arénou!

ZUPA VÁLEČNÍCI

Je čas na velké kmenové klání! Tento rituální souboj proběhne v posvátné aréně a utkají se v něm nejlepší bojovníci rozličných národů, kmenů a klanů legendárního Nejposlednějšího ostrova, aby z nich vzešel nový Nejvyšší vůdce. Jen jeden může zvítězit! Kdo bude nový jediný a pravý Zupa válečník?

Nalezněte ho sami v roli jednoho z 8 „Zupa válečníků“ ve hře, od Žampióna, kuchařičího mušketýra, po Sukulenta, mocného spartského červeného draka, nebo Šíleného Ořecha, gobliního indiána, Bonsaïe, trpasličího samuraïe, Kaktusa, skřetího gladiátora, Lopucha, lvího Horala, Chirroca, minotauřího matadora a Baobaba, stromového barbara!

K vítězství musíte tasit svou tajnou zbraň v pravý okamžik, moudře použít svou kouzelnou věcičku a, a to především, odvést od sebe pozornost soupeřů!

Připraveni? Nechť tedy „Hukot kmenů“ započne!
Ve varintě „Týmový duch“ můžete také hrát v týmech!

Jmenuji se Lopuch MacLeon, z MacLeonova klanu. Žiji na dalekém ostrově, tak dalekém, že se mu říká Nejposlednější ostrov.
Dnes jsem hrdý Horal, ale narodil jsem se už v době kamenné. Říkali mi Ohnivá hříva. Tenkrát jsem také zvítězil v legendárním fénixově závodě a od těch dob jsem tak trochu nesmrtelný. Nevím proč, nevím jak, ale vždy, když padnu, znovu vstanu z popela. Již dvakrát se mi to stalo.
Poprvé to bylo při tom obřím barevném výbuchu, který začal příval magie a všemožných stvůr na ostrov. Ani my, zvěrolid, první obyvatelé ostrova, jsme nevěděli, že taková stvoření vůbec existují.
Podruhé to bylo v bitvě proti legiím rozšiřujícího se Plazího impéria. Byla to předem ztracená bitva, o které se ale dodnes zpívají písně a ve které jsem slavně bojoval po boku sparťana Leonida.
Jako hrdinu bitvy mě pak upálili na hranici. A když jsem se vrátil ze záhrobí byla už většina starých měst v centru ostrova v moci těch nenasytných krokoještěrů a jiné havěti. Zamířil jsem proto do Severních hor, abych se přidal k Horalům a dál bojoval proti té zhoubné plazí invazi.
Ale dnes na obzoru svítá naděje na odvrácení této invaze. Blíží se velká událost, kterou my, Horalé, nazýváme „Hukot kmenů“. V tomto rituálním boji, který se tradičně koná krátce po zatmění slunce, se utkají šampióni všech národů, kmenů a klanů celého Nejposlednějšího ostrova. Vítěz se stane novým Nejvyšším vůdcem a bude mít v rukou veškerou moc až do dalšího úplného zatmění. V našem jazyce se bojovníkům v tom klání říká „Zupa válečníci“. A já budu samozřejmě jedním z nich!

Hra Guillauma Blossiera, ilustrovaná Jean-Baptistem Reynaudem

Pro 2 až 8 hráčů od 8 let

Hra neobsahuje žádný text, česká pravidla jsou přiložena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy hry
? Doba hraní (minut):: 30+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 8
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: