Hattari - blafovací hra

Kód: 6035298
Neohodnoceno
449 Kč –15 %
p18sive7n48g81bikjr98pglijb
449 Kč –15 % 382 Kč
Skladem (1 ks)
Hattari je blafovací hra pro 3 až 4 hráče, ve které naplno uplatníte svou schopnost dedukce. Hra se hraje v jednotlivých kolech, kdy v každém kole se hráčům tajně rozdají siluety postav, tři se položí na stůl coby podezřelí a poslední se položí jako oběť. Siluety mají hodnotu 2 až 8 a jedna je prázdná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hattari je blafovací hra pro 3 až 4 hráče, ve které naplno uplatníte svou schopnost dedukce. Hra se hraje v jednotlivých kolech, kdy v každém kole se hráčům tajně rozdají siluety postav, tři se položí na stůl coby podezřelí a poslední se položí jako oběť. Siluety mají hodnotu 2 až 8 a jedna je prázdná. Musíte určit, kdo je pachatel zločinu, anebo přesvědčit ostatní k obvinění jiného nevinného.

Všichni hráči se na začátku kola Hattari podívají na svou siluetu a pošlou jí hráči po pravici. Následně se podívají na nově obdrženou siluetu. Nyní je čas hledat pachatele! Ale jak, ptáte se? Počínaje prvním hráčem se každý hráč tajně podívá na dvě siluety možných pachatelů nebo na pachatele a oběť, které může posléze prohodit. Poté dá svůj žeton obvinění jedné siluetě a pokračuje další hráč, který se ovšem nesmí podívat na siluetu, která právě obdržela žeton obvinění. Jakmile všichni hráči umístili svůj žeton, celá situace se vyhodnotí.

Kdo je tedy v Hattari pachatelem? Je to silueta s nejvyšším číslem, pokud ovšem není mezi možnými pachateli silueta č. 5, poté je pachatelem silueta s nejnižší hodnotou. Silueta bez číslice je vždy nevinná. Při správném obvinění si hráč svůj žeton bere zpět, při chybném se žeton otočí na barevnou stranu a hráč jej umístí před sebe. Na konci hry vítězí ten, kdo má před sebou nejméně barevných žetonů.

Hra je v angličtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro hráče
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 15+
? Minimální věk: 9
? Min. počet hráčů: 3
? Max. počet hráčů: 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: