Risk: Godstorm

Kód: 6030693
1 099 Kč
p1cdss5cj01km78ju19su9kc1nopb
1 099 Kč 923 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Risk: Godstorm je varianta slavné válečné hry Risk zasazená do prostředí starověku. Hráči tak usilují o ovládnutí známého světa za Řeky, Egypťany, Severské národy, Kelty a Babylóňany. Bojovat ale budete také o říši podsvětí, získávat mocné relikvie a přivolávat na pomoc bohy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Risk: Godstorm je varianta slavné válečné hry Risk zasazená do prostředí starověku. Hráči tak usilují o ovládnutí známého světa za Řeky, Egypťany, Severské národy, Kelty a Babylóňany.  Bojovat ale budete také o říši podsvětí, získávat mocné relikvie a přivolávat na pomoc bohy. Risk: Godstorm je nenáročná, ale epická hra s krásným zpracováním.

The Classic Game of Risk in mythical proportions. Armies and gods fight for domination of ancient Earth and the underworld.
Enter a time of myths and legends. Enter the world of Risk Godstorm, where ancient faiths and fears rule. Battle across the Earth and in the dark regions below. Harness spiritual forces to strike with devastating power. Command five ancient cultures -- Greek, Celtic, Babylonian, Norse, and Egyptian -- in a continent-spanning battle that will determine whose civilization reigns supreme. Rest assured, the gods will not sit idle in this war.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro hráče
? Doba hraní (minut):: 120+
? Minimální věk: 10
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 5
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: