Steel Driver - desková hra

Kód: 6031796
Neohodnoceno
999 Kč –10 %
p1ccu16ge2m5b1vbh1kkf93v13jrb
999 Kč –10 % 899 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Severní Amerika je zemí neomezených možností a vy si v této relativně jednoduché společenské hře můžete vyzkoušet, jaké je to být akcionářem železniční společnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Severní Amerika je zemí neomezených možností a vy si v této relativně jednoduché společenské hře můžete vyzkoušet, jaké je to být akcionářem železniční společnosti. Podaří se vám získat nejvíce akcií a vystavět nejrozsáhlejší železniční trať?

Hráč dostane na začátku každého kola investiční kostičky (kapitál k investování), které používá k získávání kontroly nad společnostmi. Jakmile se vám podaří dostat pod kontrolu společnost, obdržíte akcii. Investiční kostičky vám jednak umožňují vstoupit do společnosti, ale také budovat tratě. Každé místo má vyznačenou svou hodnotu, která ukazuje, kolik získáte jejím jeho napojením. Jakmile hráči vybudují v rámci kola vše, co mohou, je jim vyplacen zisk ze společností, jejichž akcie vlastní (Zisky plynoucí z akcií jsou vítězné body a nelze jimi nakupovat další akcie.) Ukazatele zisku jsou poté vynulovány. Hráči obdrží nové investiční kostičky a opět se pouštějí do obchodování.

Hra trvá pět kol. Na konci hry vyplatí každá společnost podíl na zisku každému akcionáři. Poté je předána do rukou majiteli. Nyní se ukáže, jak je důležité, s kolika městy je společnost spojena.

Autor: Martin Wallace
Herní materiál v cizím jazyce není žádný.
Pravidla : Anglická verze.
Více informací: zde
Rozměry krabice: 31,5x21,5x7 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro hráče
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 60+
? Minimální věk: 11
? Min. počet hráčů: 3
? Max. počet hráčů: 6
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: