Sabotér - rozšíření karetní hry

Kód: 6033977
349 Kč
Skladem (1 ks)
Společenská hra Sabotér - rozšíření hry je určena pro 3 až 10 hráčů ve věku od 8 let. V rozšíření najdete kromě nových akčních karet a karet cestiček především nové role trpaslíků. Jsou tady i známí zlatokopové, kteří jsou rozděleni na zelený a modrý tým. A všichni se chtějí dostat ke zlatu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společenská hra Sabotér - rozšíření hry je určena pro 3 až 10 hráčů ve věku od 8 let. V rozšíření najdete kromě nových akčních karet a karet cestiček především nové role trpaslíků. Jsou tady i známí zlatokopové, kteří jsou rozděleni na zelený a modrý tým. A všichni se chtějí dostat ke zlatu. Teď však nehrají společně, ale soutěží spolu. Novou postavou je kartička šéfa. Ten vyhrává vždy, když se zlatokopové dostanou ke zlatu, dostane však o jeden zlatý nuget méně.

V nové roli tu najdete také spekulanta, ten vyhrává nejen, když vyhrají zlatokopové, ale i v případě, že vyhrají sabotéři. Dostává však vždy o dva nugety méně. Geologové se o zlato nijak zvlášť nezajímají. Mnohem víc si všímají drahokamů, které se nacházejí v tunelech. Za každý drahokam, který se objeví, dostane geolog 1 zlatý nuget. Rozšíření se stejně jako základní hra hraje na tři kola, na konci hry vyhraje ten z hráčů, kterému se podařilo získat nejvíce zlatých nugetů.

Rozšíření obsahuje:
30 karet cestiček
15 karet trpaslíků
21 akčních karet
1 česká pravidla
1 tabulka zlatých nugetů
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.15 kg
? Doba hraní (minut):: 30+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: