Samurai Spirit

Kód: 6035779
Neohodnoceno
299 Kč –5 %
p19duooq2nmifbl91tkt10c280b
299 Kč –5 % 284 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Samurai Spirit je kooperativní hra od oblíbeného autora Antoine Bauzy, kterého inspiroval slavný film Sedm samurajů. V hře tak hráči jako samurajové brání vesnici před útoky nájezdníků z klanu Oni-musha. Samurajové mají v lítém boji tajnou zbraň, zvíře, které se v každém z nich může probudit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samurai Spirit je kooperativní hra od oblíbeného autora Antoine Bauzy, kterého inspiroval slavný film Sedm samurajů. V hře tak hráči jako samurajové brání vesnici před útoky nájezdníků z klanu Oni-musha. Samurajové mají v lítém boji tajnou zbraň, zvíře, které se v každém z nich může probudit. Přestože je hra svižná a má snadná pravidla, není rozhodně jednoduché hru porazit, dokážete to právě vy?

Herní komponenty bez textu, česká pravidla ke stažení.

Samurai Spirit is a co-operative game in which each player is a fierce samurai defending a village surrounded by a horde of bandits. The game plays out over three turns during which each player takes turns drawing bandit cards, then choosing whether they want to fight the bandit, defend the village, or let the bandit pass in order to help the other samurai.

The challenge of the game consists of balancing your choices: Should you fight each enemy to quickly reach your beast capacities, while also coming closer to the death and risking further loss by not defending the village sufficiently? Should you mainly defend or help the other samurai, taking the risk of remaining human too long and therefore weaker, when you know that weakness will be a major problem when facing the lieutenant and the villain bosses? Each enemy presents a tough choice to you, your team, and ultimately the whole village! Each turn ends with farms and fences being destroyed, and since those aren't unlimited, you must do what's necessary to end the game with at least one undamaged farm and enough farmers to tend it. Do you have what it takes to stand against evil and become a true hero?

Fight with courage, smartly assist your teammates, defend the poor villagers, turn into a savage beast, and wreak havoc on the enemy lines — all of this is up to you! Ultimately it would be your honor to chose to die in a ultimate sacrifice in order to save the village. All of this is what makes the true samurai spirit!

Doplňkové parametry

Kategorie: Kooperativní hry
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 30+
? Minimální věk: 9
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 7
jazyk: bez textu, česká pravidla ke stažení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: