Hra Jungle Speed

Jungle Speed je jedna z nejznámějších postřehových párty her na světě.
Na začátku hry se hráči podělí o balíček karet a doprostřed stolu se umístí totem. Poté hráči současně otáčí vždy jednu horní kartu a pokládají ji před sebe. Pokud dva nebo více hráčů otočí stejnou kartu, snaží se co nejrychleji uchopit totem. Ten kdo je nejrychlejší, předá všechny své otočené karty soupeři. Kdo však uchopí totem omylem, ten si za trest vezme všechny otočené karty od všech soupeřů.
Vítězem hry se stává hráč, který se jako první zbaví celého svého balíčku.
Několik speciálních karet navíc zvyšuje zmatek ve hře a vyhrát může jen ten, kdo opravdu dává pozor. Nejen proto je Jungle Speed hra vhodná i do veselejších společností.
Hra se dá rozšířit o dalších 80 karet a tím ze hry Jungle Speed udělat extrémní postřehovku!

 

Alternativou ke hře Jungle Speed je hra Jungle Jam, která byla, podle nezaručených zpráv, první takovou to hrou. Jungle Jam vypadá velice podobně, má jiné grafické provedení, ale jinak se tyto hry liší jen v maličkostech. Nesporná výhoda je, že Jungle Jam není tolik zatížen marketingem a tak je i levnější.

HRAS, spol. s r.o. - specializovaná prodejna moderních společenských her, deskových her, karetních her, originálních stavebnic a hlavolamů

Václavské nám. 38, pasáž Rokoko, 110 00 Praha 1

www.hras.cz | tel.: +420 224 946 506 (obchod) | e-mail: obchod@hras.cz | FB: www.facebook.com/hras.cz