Cargo Noir

Kód: 6037222
1 299 Kč –11 %
p1an7fr85m18ev12qgnem1iveuhmb
1 299 Kč –11 % 1 159 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Netradiční obchodní hra, ve které budete pašovat zboží ze světových přístavů a prodávat na černém trhu. Každý hráč představuje šéfa jedné mafiánské rodiny. V průběhu hry se snaží pašovat cenné zboží z různých světových přístavů, které jsou známé tím, že se tam za určitou cenu zboží „ztrácí“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Netradiční obchodní hra, ve které budete pašovat zboží ze světových přístavů a prodávat na černém trhu.
Každý hráč představuje šéfa jedné mafiánské rodiny. V průběhu hry se snaží pašovat cenné zboží z různých světových přístavů, které jsou známé tím, že se tam za určitou cenu zboží „ztrácí“. Toto zboží převážejí do svého tajného skladiště a snaží se ho ve vhodnou chvíli za nejvyšší cenu prodat na černém trhu.Za získané peníze mohou hráči budovat svou flotilu lodí, rozšiřovat skladiště nebo získávat další karty výhod, které jim dále ve hře nějak pomohou.
Za různé druhy zboží se také získávají vítězné body, které na konci hry rozhodnou o vítězi – kdo jich během hry shromáždí nejvíc, ten zvítězí ve hře.Hra končí po určitém odehraném počtu kol. Těsně před vyhodnocením je ještě poslední možnost, jak získat nějaké vítězné body nákupem karet vítězství a poté se již jen spočte konečné skóre a určí se vítěz. Hra je zpracována v roztomilé grafice, která zvýrazňuje atmosféru hry a přispívá k intenzivnějšímu zážitku.

Obsah balení:
1 hrací plán
8 desek přístavů
131 žetonů zboží
54 karet vítězství
5 přehledů rodin
25 nákladních lodí
60 žetonů mincí
2 žetony
1 pravidla hry

Hra obsahuje min. anglického textu.

Česká pravidla ke stažení zde.

 

In Serge Laget's Cargo Noir – his fourth standalone box game from Days of Wonder – players represent "families" that traffic in smuggled goods in a 1950s noir setting. Each turn, you'll set sail to various ports where cargo is known to get "lost" for the right price – Hong Kong, Bombay, Rotterdam, New York and more – and you'll make an offer for the goods on display. If another family then offers more in that port, you'll need to up your bid or take your money and slink away to look for goods elsewhere. Stand alone in a port, though, and you'll be able to discretely move the goods from the dock to your personal warehouse. Says Laget in a press release accompanying the game announcement, "Everything in Cargo Noir grew from a core auction mechanism that is simple and trivial to explain – you can only bid up, and the last bidder standing gets the goods."

Once you collect goods, you can trade them in to add more ships to your fleet – allowing you to scout for wares in more locations – purchase Victory Spoils, or take other actions. The more goods you collect, the more valuable they can be. The player with the most Spoils at game end wins.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obchodní hry
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 60+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 5
jazyk: anglicky, česká pravidla
Položka byla vyprodána…

Cargo Noir

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: