28. 10. máme otevřeno od 12 do 17 hod.

Domek plný chaosu

Kód: 6036494
Neohodnoceno
449 Kč –15 %
p1a223libn7o11irr14gk1b7mpkrb
449 Kč –15 % 382 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Domek plný chaosu je svižná a zábavná hra s jednoduchými pravidly. 12 obyvatel ve 12 pokojích jednoho domu nevypadá jako pozadí pro zajímavou zápletku, ale co když se obyvatelé začnou navzájem vraždit? Každý hráč nasadí do náhodně rozestavěného domečku 2 své postavičky a snaží se je udržet na živu co nejdéle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domek plný chaosu je svižná a zábavná hra s jednoduchými pravidly.
12 obyvatel ve 12 pokojích jednoho domu nevypadá jako pozadí pro zajímavou zápletku, ale co když se obyvatelé začnou navzájem vraždit? Každý hráč nasadí do náhodně rozestavěného domečku 2 své postavičky a snaží se je udržet na živu co nejdéle.

Domek plný chaosu je svižná a zábavná hra s jednoduchými pravidly. Takový milý Game night "starter", čili předkrm na vaše herní seance či prostě výborná hra pro všechny, kteří si radši zahrají více krátkých her než jednu několikahodinovou.

 

 

Living together in a small house is difficult, and sometimes trouble arises. It's time for a big rumble in the house! Will you able to beat the other characters out of the house, stay inside, and keep your identity secret?

Rumble in the House is a game of bluffing and deduction for the whole family. Each player secretly "owns" two of the twelve characters in the house, and each character starts in a different room of the house. On a turn, a player either moves any character that is alone in a room into an adjacent room or starts a fight in a room that contains at least two characters. Well, it's not much of a fight really, as the player removes one character from the room and places it in a line with other removed characters. Once a single character remains, the round ends. The first two characters removed are worth zero points, while the third through eleventh characters are worth 1-9 points; the character that remains in the house is worth ten points. Each player collects points only for his most valuable character.

The player with the most points after three rounds wins.

Doplňkové parametry

Kategorie: Párty hry
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 20+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 3
? Max. počet hráčů: 6
jazyk: bez textu, česká pravidla
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: