4 Seasons - karetní hra

Kód: 6038575
349 Kč –5 %
p1cehaq9jv1ajg19m713gl1mlujvcb
349 Kč –5 % 330 Kč
Skladem (1 ks)
4 Seasons je elegantní karetní hra pro 2 hráče, která před hráče klade obtížná rozhodnutí v napjatém souboji s jednoduchými a intuitivními pravidly. Rozšířit své možnosti k budoucímu zisku bodů, nebo rovnou navýšit počet bodů? To je dilema hry 4 Seasons.

Detailní informace

Detailní popis produktu

4 Seasons je elegantní karetní hra pro 2 hráče, která před hráče klade obtížná rozhodnutí v napjatém souboji s jednoduchými a intuitivními pravidly.
 
Rozšířit své možnosti k budoucímu zisku bodů, nebo rovnou navýšit počet bodů? To je dilema hry 4 Seasons. Oba hráči mají k dispozici vlastní balíček, což jim zajišťuje stejné startovní postavení.

Během svého tahu si hráč vybere dvě karty (s hodnotami 1-3 a jedním ročním obdobím) a ty předá svému protivníkovi. Ten musí  jednu z těchto karet odhodit na hromádku příslušného ročního období a další kartu vyložit před sebe, čímž zvýší pravděpodobnost získání bodů za roční období znázorněné na kartě.

Hra končí ve chvíli, kdy dojdou karty. Pouze hráč, jehož karty ročního období dávají více bodů, si může připsat body za celé roční období. Pokud nastane remíza, ani jeden si nic nepřipíše. Vyhrává hráč, který má více bodů.

Obsah hry 4 Seasons:
48 karet
4 dřevěné značky
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro dva hráče
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 15+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 2
jazyk: bez textu, anglická a německá pravidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: