ADC Blackfire Dr.Heuréka

Kód: 6037200
Neohodnoceno
449 Kč –10 %
p1almvtoce71llrm9cc115e145rb
449 Kč –10 % 404 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
21.9.2021
Brilantní Dr. Heuréka (Eureka) má pro vás připravené důležité experimenty! Budete pomáhat s laboratorními úkoly přeléváním látek ze zkumavky do zkumavky bez toho, abyste se jich dotkli holou rukou. Presuňte látky rychleji než vaši protivníci, abyste dokázali, že právě vy jste tím nejšikovnejším vědcem v laboratoři! Dr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brilantní Dr. Heuréka (Eureka) má pro vás připravené důležité experimenty!
Budete pomáhat s laboratorními úkoly přeléváním látek ze zkumavky do zkumavky bez toho, abyste se jich dotkli holou rukou. Presuňte látky rychleji než vaši protivníci, abyste dokázali, že právě vy jste tím nejšikovnejším vědcem v laboratoři!

Dr. Heuréka (Eureka) způsobuje chemickou reakci zábavy. Bere si základ v hanojských věžích a hráče nechává s pomocí tří zkumavek přesýpat kuličky a kombinovat je do pokaždé jiných barevných sestav. Hra je krásně rychlá, dynamická a bláznivá. Všichni neustále žonglují zkumavkami a všechno je to ohromná legrace pro děti i dospělé. Jednoduchou úpravou je možné zahrnout i začínající školáky. Při tom hra krásně vypadá a netrvá nijak dlouho. Dr. Heuréka (Eureka) se bude líbit všem, kteří jsou šikovní a ještě dobří plánovači.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné stolní hry
Hmotnost: 0.742 kg
? Doba hraní (minut):: 15+
? Max. počet hráčů: 4
? Min. počet hráčů: 2
? Minimální věk: 6

ADC Blackfire Dr.Heuréka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: