Architectura (EN) - karetní hra

Kód: 6040472
449 Kč –18 %
p1elb1tblk1gs21e3jbbl1sfv99od
449 Kč –18 % 368 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Nejvěhlasnější architekti se sešli, aby postavili to nejúžasnější město plné velkolepých divadel, skleníků i hospod. Každý architekt chce co nejvíce přispět k rozvoji města. Taková ambice ale neodvratně vede k silné konkurenci. Ve hře Architectura se váš stůl promění v síť ulic a bloků budov.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvěhlasnější architekti se sešli, aby postavili to nejúžasnější město plné velkolepých divadel, skleníků i hospod. Každý architekt chce co nejvíce přispět k rozvoji města. Taková ambice ale neodvratně vede k silné konkurenci.

Ve hře Architectura se váš stůl promění v síť ulic a bloků budov. Každá budova, kterou postavíte ovlivňuje hodnotu sousedních budov, nebo je může dokonce zničit. Řekněme, že jste právě postavili úžasný chrám. Lidové tržiště za rohem sem už zkrátka nepatří a musí se hned uzavřít. Zato park, který se nachází poblíž vchodu do chrámu, je rozhodně vhodným sousedem, a ještě bude ze své polohy těžit.
Karty můžete otáčet, a tak měnit jejich hodnotu, provádět zvláštní efekty a dělat vše pro to, abyste se pečlivým plánováním stali těmi nejlepšími architekty.
Můžete hrát Architecturu dle základních pravidel, nebo pokročilých, ve kterých si každý hráč sestaví svůj unikátní balíček karet. Každopádně každá hra bude jiná.

Pravidla jsou v angličtině. Herní materiál je také v angličtině.


Hra obsahuje:
• 48 základních karet ve 4 barvách hráčů
• 24 pokročilých karet ve 4 barvách hráčů
• 8 karet ulic
• 8 ochranných karet
• Pravidla v angličtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné stolní hry
? Doba hraní (minut):: 25+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 4
jazyk: anglicky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: