Colt Express (obsahuje model vlaku)

Kód: 6035426
1 038 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
11. červenec 1899, 10:00 hodin. Expres Union Pacific s 47 cestujícími vyráží z Folsomu v Novém Mexiku. Po chvíli se náhle shora ozvou zvuky dupání a třeskne několik výstřelů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

11. červenec 1899, 10:00 hodin. Expres Union Pacific s 47 cestujícími vyráží z Folsomu v Novém Mexiku. Po chvíli se náhle shora ozvou zvuky dupání a třeskne několik výstřelů. Do vagónu vtrhnou po zuby ozbrojení bandité a začnou nemilosrdně okrádat počestné cestující o jejich peněženky a šperky!
Zachovají rozvahu a udrží své zbraně na uzdě? Podaří se jim uloupit týdenní výplatu pro dělníky společnosti Nice Valley Coal Company, převáženou v trezorech bedlivě hlídaných šerifem Samuelem Fordem? Jen jeden z banditů může splnit svůj cíl - stát se nejbohatším psancem z celého gangu!

Netradičně provedený herní plán v podobě vlaku, který si hráči před začátkem hry složí!

Každý hráč představuje banditu, který přepadl vlak, aby okradl jeho movité pasažéry a zmocnili se kufříku s výplatami důlní společnosti, ten však hlídá maršál Samuel Ford. Každý se chce stát nejbohatším psancem Divokého západu. Hra se odehrává ve vlaku, který představuje trojrozměrný model. V něm se banditi pohybují z vagonu do vagonu i po střeše, střílí, olupují cestující. K dispozici mají karty představující akce. Na začátku každého z pěti kol se odhalí, s kolika kartami se bude hrát a co se stane na konci kola. Všichni se chtějí napakovat, takže nezbývá, než si dobře naplánovat, jaké akce zahrát.

Hra Colt Express obsahuje:
1 model lokomotivy, 6 modelů vagónů, 10 prvků krajiny, 7 figurek, 132 karet, 26 žetonů, polská pravidla (česká pravidla jsou ke stažení)

 

 

On the 11th of July, 1899 at 10 a.m., the Union Pacific Express has left Folsom, New Mexico, with 47 passengers on board. After a few minutes, gunfire and hurrying footsteps on the roof can be heard. Heavily armed bandits have come to rob honest citizens of their wallets and jewels. Will they succeed in stealing the suitcase holding the Nice Valley Coal Company's weekly pay, despite it having been placed under the supervision of Marshal Samuel Ford? Will these bandits hinder one another more than the Marshal since only the richest one of them can come out on top?

In Colt Express, you play a bandit robbing a train at the same time as other bandits, and your goal is to become the richest outlaw of the Old West. The game consists of five rounds, and each round has two phases:

  • Phase 1: Schemin' Each player plays 2-5 action cards on a common pile, with the cards being face up or face down depending on the type of the round. Instead of playing a card, a player can draw three cards from her deck.
  • Phase 2: Stealin' The action cards are carried out in the order they were played, with a player's best laid plans possibly not panning out due to mistakes and oversights!

The game takes place in a 3D train in which the bandits can move from one car to another, run on the roof, punch the other bandits, shoot them, rob the passengers, or draw the Marshal out of position. The train has as many cars as the number of players, and each car is seeded with gems, bags of loot or suitcases at the start of play.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné stolní hry
? Doba hraní (minut):: 40+
? Minimální věk: 10
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 6
jazyk: PL verze, česká pravidla ke stažení
Položka byla vyprodána…

Colt Express (obsahuje model vlaku)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: