Honba za pokladem - postřehová hra

Kód: 6038198
399 Kč 356 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Nejbláznivější honba za pokladem je tu! Získejte mapu a vytvořte svou cestu k truhlici s pokladem jak nejrychleji to zvládnete! Honba za pokladem se řadí mezi postřehové hry. Po otočení kartičky s cestou k pokladu se všichni snaží co nejrychleji sestavit tuto cestu ze svých dvoustranných karet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejbláznivější honba za pokladem je tu!
Získejte mapu a vytvořte svou cestu k truhlici s pokladem jak nejrychleji to zvládnete! 
Honba za pokladem se řadí mezi postřehové hry. Po otočení kartičky s cestou k pokladu se všichni snaží co nejrychleji sestavit tuto cestu ze svých dvoustranných karet. Kdo to zvládne nejrychleji získá kartičku s mapou k pokladu. Kdo má nejvíce těchto kartiček vyhrává hru.
 
Uncover a treasure map, and then make your way to the treasure chest as quickly as possible by lining up the right cards in front of you. The cards must form a path between your starting point and the chest, while following the order indicated on the treasure map. Since they are double sided, players rush to find the right card sides, trying to avoid confusion!
Treasure Rush is a race and a quick game of observation. The beautiful illustrations take you into an Indiana Jones type adventure and the game play is exciting and crazy, promising lots of laughter for the whole family!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné stolní hry
? Doba hraní (minut):: 10+
? Minimální věk: 7
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 4
jazyk: bez textu, česká pravidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: