28. 9. máme otevřeno od 12 do 17 hod.

Lost Cities (Ztracená města) - desková hra

Kód: 6039146
1 199 Kč
p1d2d8910uucg10ouje13q619qeb
1 199 Kč 1 133 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Každý hráč vede svůj tým až pěti expedic. Chce-li postupovat po cestě, pro každý krok musí dopředu zahrát kartu v barvě cesty. Zahraná karta cesty musí mít stejnou nebo vyšší hodnotu než předchozí karta na této cestě. Vedoucí expedic se snaží, aby posunuli svůj tým a současně zabránili tomu, aby pokročily týmy soupeřů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý hráč vede svůj tým až pěti expedic. Chce-li postupovat po cestě, pro každý krok musí dopředu zahrát kartu v barvě cesty. Zahraná karta cesty musí mít stejnou nebo vyšší hodnotu než předchozí karta na této cestě.
Vedoucí expedic se snaží, aby posunuli svůj tým a současně zabránili tomu, aby pokročily týmy soupeřů. Dosáhnout toho právě tím, že někdy musí kartu zahrát, jindy odhodit nebo ji podržet na ruce. Po zahrání nebo odhození karty si hráč lízne kartu novou.
Hodnota bodů závisí na tom, jak daleko expedice na cestě ušla. S každým krokem se hodnota bodů zvyšuje (první tři kroky mají hodnotu zápornou). Během cesty mohou hráči navýšit své body tím, že objevují artefakty, používají zkratku nebo hledají mince. Hráč, který má na konci hry nejvíce bodů, vyhrává!

Hra je bez textu. Česká pravidla ke stažení zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné stolní hry
? Doba hraní (minut):: 30+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 4
jazyk: bez textu, česká pravidla ke stažení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: