Micropolis

Kód: 6038744
799 Kč
p1cdkpq7a61dn3itu1nivu0ijrjb
799 Kč 755 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Ve hře Micropolis se snažíte vybudovat co nejefektivnější mraveniště. Budujete armádu mravenců, sbíráte ovoce a vedete svůj mravenčí klan k prosperitě. Každý hráč buduje své vlastní mraveniště, pomocí dílků z nabídky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře Micropolis se snažíte vybudovat co nejefektivnější mraveniště. Budujete armádu mravenců, sbíráte ovoce a vedete svůj mravenčí klan k prosperitě.
Každý hráč buduje své vlastní mraveniště, pomocí dílků z nabídky. Každý dílek přináší určité výhody a je potřeba dobře vybírat a postavit mraveniště co nejefektivněji, protože kapacita je omezená.
Micropolis je krásně zpracovaná rodinná hra, kterou odehrajete do půl hodiny.

Hra obsahuje:

  • 61 dílků mraveniště
  • 6 základních kamenů mravenišť
  • 45 figurek mravenčích vojáků
  • 2 žetony architekta
  • 1 žeton rudé armády
  • bodovací bloček
     


Gather your ants in Micropolis, and send them through the anthill to do your bidding. What do you want? Fruit? Warriors? A queen? Even more ants?!
Each player starts with a central location that will be surrounded by ten tiles over the course of the game, with the tiles being connected by a series of tunnels. Over ten rounds, players draft tiles one at a time, with the player with the largest army going first. They can take the first tile in line, or place an ant on each tile they want to pass to get to something better. The tiles have various roles on them: Queens who if alone can improve their space; Nannies who give you extra ant soldiers; Architects who let you take any tile for free; Warriors who attack the first player; Generals who manage the movement of your ant soldiers; and Fruit gatherers who collect fruits, which score based on the variety you have.
Ants at the end of the game are worth one point each, and whoever has the largest army earns an additional 5 points.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné stolní hry
? Doba hraní (minut):: 30+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 6
jazyk: bez textu, anglická pravidla
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: