Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Delphi

Každý hráč hraje za jeden městský stát starověkého Řecka: Athény, Corinth, Spartu a Théby. Tato města jsou všechna na stejném poloostrově a tak si navzájem konkurují. Byla to doba rozpustilých manýrů a tak města pořádají různé přehlídky na kterých ukazují svou moc, sílu hrdinů apod.více
Online cenaBěžná cena 314 349 (12,10 EUR) (13,50 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
3 - 4
Počet hráčů
Doporučený věk
10
Doporučený věk
Délka hry
45 min.
Délka hry
 

Každý hráč hraje za jeden městský stát starověkého Řecka: Athény, Corinth, Spartu a Théby. Tato města jsou všechna na stejném poloostrově a tak si navzájem konkurují. Byla to doba rozpustilých manýrů a tak města pořádají různé přehlídky na kterých ukazují svou moc, sílu hrdinů apod.

Koho si přelétavý bohové Olympu zamilují?

Každé město má svou sadu karet, ve které jsou stejně zastoupeni jak bozi, tak hrdinové – válečníci. Hrdinové mají hodnoty od 2 do 10, zato bozi umí dramaticky změnit poměr sil.

Každý hráč musí co nejlépe využít svých 25 karet k nasbírání co nejvíce bodů slávy. Hra sestává ze tří přehlídek a každá přehlídka je tvořena třemi pochody. Město s nejnižší hodnotou přehlídky ztrácí body slávy, zato dvě města s nejvyšší hodnotou body získají. Dvakrát v průběhu hry může každé město vyslat své emisary do Delphi za velikým orákulem a tak se pokusit naklonit přízeň bohů ve svůj prospěch.

Počet hráčů 3 - 4
Doporučený věk 10
Délka hry 45 min.