Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 
 

AKCE: Aristoocrazy + Zachraňme svět

Aristoocrazy: Veselá karetní hra Aristoocrazy vás zavede do světa středověké šlechty. Každý hráč začíná se dvěma šlechtici. Postupně rozšiřuje svůj rod o nové potomky, ale také o nová území. Je to nezbytné. Pokud chce uspět, musí mít vhodné panství pro své potomky. Díky nim rozšíří rod svůj vliv.více
Online cenaBěžná cena 674 749 (26,90 EUR) (29,90 EUR)
Dostupnost
Skladem
Koupit
 
Počet hráčů
2 - 6
Počet hráčů
Doporučený věk
8 - 12
Doporučený věk
 

Aristoocrazy:
Veselá karetní hra Aristoocrazy vás zavede do světa středověké šlechty. Každý hráč začíná se dvěma šlechtici. Postupně rozšiřuje svůj rod o nové potomky, ale také o nová území. Je to nezbytné. Pokud chce uspět, musí mít vhodné panství pro své potomky. Díky nim rozšíří rod svůj vliv. Nový potomek se ale neobjeví jen tak. Musí přijít ze svazku manželského. Nezáleží až tak na tom, pod jakým nátlakem byl sňatek uzavřen.

Hra svým nastavením slibuje nejrůznější humorné situace. Potomek totiž přebírá "genetickou" výbavu svých rodičů. Každá postava má tři vlastnosti z celkem devíti možných. Každý rod chce mít silné a úspěšné potomky, kteří dokáží ubránit rodové državy, ale také je rozšiřovat. Může se stát, že se vlastnosti narozeného potomka nenamíchají v nejvhodnějším poměru a výsledkem bude mírná nebo i větší degenerace.

Zachraňme svět:
Krásná strategická hra pro rodinu i přátele o záchraně světa a řešení katastrof, která z daného tématu těží maximum. Je zábavná, interaktivní, rychlá a jednoduchá. Přes svoji jednoduchost však skýtá velké strategické možnosti.

Staňte se na chvíli hrdinou a zachraňte svět! Že to nejde? Ale ano! V naší strategické hře se stanete členem záchranného týmu, který odvrátí všechny katastrofy. Cestujte po celém světě, taktizujte a bojujte za záchranu Země.

Hra Zachraňme svět je zábavná, interaktivní a jednoduchá strategická hra, kterou můžete hrát dvěma způsoby. Buďto se stanete hrdinou a hrajete sami za sebe nebo utvoříte záchranný tým, který bude společnými silami bojovat o záchranu naší planety. Hra je ideální pro rodiny. Je plná napětí, zvratů a tak rychle vás vtáhne do děje, že nepřestanete hrát, dokud nespasíte celý svět! 

Počet hráčů 2 - 6
Doporučený věk 8 - 12
Související zboží
Aristoocrazy

Aristoocrazy

Cena 629 Běžná cena 699 Na dotaz
Riff Raff - balanční hra

Riff Raff - balanční hra

Cena 1 395 Běžná cena 1 550 Koupit