Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Povídačky s předškoláky

Dětská hra Povídačky s předškoláky, jak již název napovídá, je určená pro zvídavé hlavičky od 5 let, které chtějí objevovat a zkoumat svět kolem sebe. Hra pro děti obsahuje 40 karet, které jsou doplněny barevnými obrázky s celkem 320 otázkami a úkoly.více
Online cenaBěžná cena 233 259 (9,30 EUR) (10,40 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 6
Počet hráčů
Doporučený věk
5 - 7
Doporučený věk
Délka hry
10 min.
Délka hry
 
Dětská hra Povídačky s předškoláky, jak již název napovídá, je určená pro zvídavé hlavičky od 5 let, které chtějí objevovat a zkoumat svět kolem sebe.
 
Hra pro děti obsahuje 40 karet, které jsou doplněny barevnými obrázky s celkem 320 otázkami a úkoly. Úkoly jsou pro děti rozděleny do 5 různých oblastí - vzájemné povídání, dívání se na detaily obrázků, poznávání, co je správné a co ne, objevování přírody, vyprávění pohádek a vlastních příběhů podle jejich fantazie.
 
Hra pro děti Povídačky s předškoláky odkrývá celkem 40 různých témat z reálného života, o kterých si můžete s dětmi ve věku od 5 do 7 let povídat a vzájemně se ještě více poznávat. Děti se naučí zareagovat na situace, se kterými se mohou setkat v běžném životě. Budou vědět, jaké jsou následky určitého chování. Budou umět rozlišovat, co je správné a co ne. Budou objevovat svět kolem nás i vyprávět pohádky a vlastní příběhy podle své fantazie. Dospělí mohou zase dětem poodhalit své zkušenosti a zážitky z dětství.
 
Hra je díky své velikosti vhodná i na cesty.
 
Kartičky jsou potažené laminem, proto nevadí, když na ně děti budou sahat mokrýma nebo špinavýma rukama, snadno se otřou a hraje se dál.
 
Otázky ve hře Povídačky s předškoláky jsou konzultovány s klinickou logopedkou paní Věrou Kopicovou a dětskou psycholožkou a speciální pedagožkou paní Androniki Valentovou.
Počet hráčů 2 - 6
Doporučený věk 5 - 7
Délka hry 10 min.
Komunikace 10
Související zboží