Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Shuffle: Hádej kdo CZ

Nudí tě běžné karetní hry a raději si hraješ na mobilu či tabletu? A co když ti nabídneme hru, která obyčejné karty a tvůj chytrý přístroj pěkně spojí? Vyzkoušej Shuffle. V praktické plastové krabičce se ukrývá jedna z osmi karetních verzí populárních her.více
Online cenaBěžná cena 169 199 (6,40 EUR) (7,50 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2
Počet hráčů
Doporučený věk
4
Doporučený věk
Délka hry
15 min.
Délka hry
 

Nudí tě běžné karetní hry a raději si hraješ na mobilu či tabletu? A co když ti nabídneme hru, která obyčejné karty a tvůj chytrý přístroj pěkně spojí? Vyzkoušej Shuffle. V praktické plastové krabičce se ukrývá jedna z osmi karetních verzí populárních her. Ve virtuálním obchodě Apple Store či Google Play k nim najdeš ke stáhnutí zdarma aplikace, která kromě praktického videonávodu obsahují další herní varianty a úkoly. Objev svět Shuffle a užij si s kamarády ještě více zábavy!

Čeká na tebe přímo detektivní úkol. Máš proti sobě dvacet tváří, ale jen jednoho „pachatele“, holku nebo kluka, muže nebo ženu, kterého tvůj protihráč ukryl na tajné kartě. Ty se musíš správně zvolenými otázkami dopídit, kdo to je, dřív, než se to povede soupeři s tvou tajnou osobou. Dokážeš vystopovat to pravé jméno?

Každý hráč si vyloží před sebe do mřížky dvacet karet s tvářemi. Z balíčku dalších dvaceti utajených karet si vylosuješ jednu osobu, tvář, jméno, které musí soupeř uhádnout. Polož ji samozřejmě tak, aby ji nikdo nezahlédl, to by jinak bylo moc snadné. A teď je třeba správně volenými otázkami uhodnout skrytou identitu. Je to muž? Má vousy? Nosí brýle? Tyto a podobné otázky ti pomohou vyloučit osoby, které neodpovídají popisu. Jejich kartičky před sebou otočíš, čímž se smyčka okolo „pachatele“ stahuje. Podobně se však snaží i soupeř, protože se v kladení otázek samozřejmě střídáte. Záleží na tom, kdo dokáže správné jméno uhodnout jako první. Když si budeš myslet, že určitě víš, kdo je osoba na ukryté kartě, můžeš zkusit štěstí. Ale pozor, máš jen jeden pokus. Když se spleteš a řekneš špatné jméno, automaticky prohráváš! Tak co, dokážeš se stát malým detektivem?

Obsah: 60 karet, návod a Shuffle app zdarma

Počet hráčů 2
Doporučený věk 4
Délka hry 15 min.
Soubory ke stažení
Související zboží
Shuffle: Battleship (CZ)

Shuffle: Battleship (CZ)

Cena 169 Běžná cena 199 Koupit
Similo - Historie

Similo - Historie

Cena 254 Běžná cena 299 Koupit
Shuffle: Monopoly SK

Shuffle: Monopoly SK

Cena 212 Běžná cena 250 Na dotaz
Klub ztroskotanců

Klub ztroskotanců

Cena 990 Běžná cena 1 100 Koupit
Similo - Báje

Similo - Báje

Cena 254 Běžná cena 299 Koupit
Malý princ: Cesta ke hvězdám

Malý princ: Cesta ke hvězdám

Cena 612 Běžná cena 720
Hádej kdo? Extra CZ

Hádej kdo? Extra CZ

Cena 935 Běžná cena 1 100 Na dotaz
Hádej kdo? - nová verze

Hádej kdo? - nová verze

Cena 552 Běžná cena 649 Koupit
Mini Logix - Jmenuješ se Jules?

Mini Logix - Jmenuješ se Jules?

Cena 140 Běžná cena 150 Koupit