Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

7 divů světa: Vůdci (Leaders)

Znáte Rhódského kolose, Seramidiny visuté pyramidy nebo Artemidin chrám v Efesu? Ano, jde o členy velké sedmičky divů světa. Právě na jejich základě vznikla hra Antoine Bauzy 7 divů světa, která se dočká rozšíření se světovými vůdci, 7 divů světa - Vůdci (Leaders).více
Online cenaBěžná cena 467 549 (18,70 EUR) (21,90 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
3 - 7
Počet hráčů
Doporučený věk
od 10 let
Doporučený věk
Délka hry
40 min.
Délka hry
 

Znáte Rhódského kolose, Seramidiny visuté pyramidy nebo Artemidin chrám v Efesu? Ano, jde o členy velké sedmičky divů světa. Právě na jejich základě vznikla hra Antoine Bauzy 7 divů světa, která se dočká rozšíření se světovými vůdci, 7 divů světa - Vůdci (Leaders).

Cože to vlastně toto rozšíření deskové hry 7 divů světa nabízí? Nejzajímavější jsou určitě karty vůdců, které můžete na začátku každého věku vyložit. Celkem jich je 36 a se ctí nesou bílou barvu a platí se za ně penězi. Jako bonus pak získáte také nových 40 rozšiřujících karet přímo do hry. V balení získáte také další ze světových divů, tentokrát to bude římské Koloseum. Poslední součástí balení pak jsou kulaté žetony pro snadnější správu finančních prostředků ve hře.
 

Rozšíření je kompletně v češtině.

Počet hráčů 3 - 7
Doporučený věk od 10 let
Délka hry 40 min.
Související zboží
7 divů světa - nová edice

7 divů světa - nová edice

Cena 1 099 Běžná cena 1 249 Koupit
7 divů světa Duel

7 divů světa Duel

Cena 679 Běžná cena 799 Koupit