Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Batavia

Popis hry: Batavia přivádí hráče do zlatého věku východoindických společností – anglických, holandských, švédských, francouzských a dánských. Batavia, dnes známá jako Jakarta, nebyla pouze pobočkou holandské východoindické společnosti, byl to také název jejich vlajkové lodi.více
Online cenaBěžná cena 842 990 (33,50 EUR) (39,40 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
3 - 5
Počet hráčů
Doporučený věk
od 10 let
Doporučený věk
Délka hry
60 min.
Délka hry
 

Popis hry: Batavia přivádí hráče do zlatého věku východoindických společností – anglických, holandských, švédských, francouzských a dánských.
Batavia, dnes známá jako Jakarta, nebyla pouze pobočkou holandské východoindické společnosti, byl to také název jejich vlajkové lodi.
Hráči představují kupce, kteří navštěvují hlavní obchodní střediska pěti východoindických společností po celé Indii. V každém obchodním centru je nabízeno jiné zboží. To získá kupec, který dané středisko navštíví. Aby mohl obchodník vyrazit do míst, po kterých touží, musí získat lodní lístek patřičné společnosti.
V každém kole se draží karty podle speciálního pravidla, kdy je každý vítězem. Ten, kdo získá dražené karty, musí rozdělit peníze, které za ně zaplatil, rovnoměrně mezi ostatní spoluhráče.
 Ten, komu se podaří vycestovat do středisek s nejlukrativnějším zbožím, bude schopen obstarat si nejlepší výrobky a na konci hry je vyměnit za zlato.

Autor: Dan Glimne a Grzegorz Rejchtman

Herní materiál v cizím jazyce není žádný.

Pravidla : pouze v originálním německém jazyce.

Pravidla ke stažení na http://www.boardgamegeek.com

 

 

Více info: zde

Rozměry krabice: 31,5x22x9,5 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Počet hráčů 3 - 5
Doporučený věk od 10 let
Délka hry 60 min.
Komunikace 3
Náhoda 3
Náročnost 6
Strategie 6
Hodnocení na boardgamegeek 6