Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Anima: Shadow of Omega (revised)

Anima: The Shadow of Omega je nesběratelskou karetní hrou vystavěnou stejně jako původní RPG Anima: Beyond Fantasy. Je inspirována dobře známými japonskými rpg hrami jako Final Fantasy a Suikoden. Anima představuje svět s tradičními západními fantasy prvky, včetně magie a středověkých zbraní, kombinovaný s důrazem na bojová umění a východní pojetí cti a mystiky. V karetní hře Anima: The Shadow of Omega vytvoří hráči skupinu čtyř dobrodruhů. Jejich úkolem bude prozkoumat zem a zúčastnit se souboje s prapodivnými monstry a mezi sebou navzájem, získat nové síly a nakonec čelit starověkému nebezpečí.

více
Online cenaBěžná cena 585 650 (23,80 EUR) (26,50 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 5
Počet hráčů
Doporučený věk
od 13 let
Doporučený věk
Délka hry
60 min.
Délka hry
 

Anima: The Shadow of Omega je nesběratelskou karetní hrou vystavěnou stejně jako původní RPG Anima: Beyond Fantasy. Je inspirována dobře známými japonskými rpg hrami jako Final Fantasy a Suikoden. Anima představuje svět s tradičními západními fantasy prvky, včetně magie a středověkých zbraní, kombinovaný s důrazem na bojová umění a východní pojetí cti a mystiky. V karetní hře Anima: The Shadow of Omega vytvoří hráči skupinu čtyř dobrodruhů. Jejich úkolem bude prozkoumat zem a zúčastnit se souboje s prapodivnými monstry a mezi sebou navzájem, získat nové síly a nakonec čelit starověkému nebezpečí.

Anima: The Shadow of Omega obsahuje 110 karet, každá přináší jedinečné fantastické, plnobarevně provedené zobrazení postavy, příšery nebo místa ze světa Anima.

Počet hráčů: 2 až 5
Autor: Anima Studio
Herní materiál v cizím jazyce.
Pravidla : pouze v originálním anglickém jazyce.
Pravidla ke ztažení na http://www.boardgamegeek.com
Více info: zde
Rozměry krabice: 19,5x10x4 cm

Počet hráčů 2 - 5
Doporučený věk od 13 let
Délka hry 60 min.