Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 
 

Descent: Journeys in the Dark - 2nd Edition

Přepracované a rozšířené vydání dobrodružné fantasy deskové hry Descent. V této hře se jeden z hráčů chopí role overlorda - vládce všeho zla a ostatní představují chrabré hrdiny, kteří se mu rozhodli postavit.více
Online cenaBěžná cena 2 209 2 599 (88,90 EUR) (104,60 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 4
Počet hráčů
Doporučený věk
15
Doporučený věk
Délka hry
120 - 300 min.
Délka hry
 

Přepracované a rozšířené vydání dobrodružné fantasy deskové hry Descent.
V této hře se jeden z hráčů chopí role overlorda - vládce všeho zla a ostatní představují chrabré hrdiny, kteří se mu rozhodli postavit. Hra je založena na scénářích - každý scénář představuje jedno ucelené dobrodružství s danou mapou a cílem, který musí hrdinové splnit. Obvykle jde o porážku nějaké mocné nestvůry, získání vzácného artefaktu a podobně.

Hrdinové se tak vydávají do podzemích chodem a síní, kde bojují s mnoha nestvůrami a plní různé další úkoly. Overlord přitom ovládá tyto nestvůry, klade pasti, sesílá kletby a snaží se jim ve splnění úkolu všemožně zabránit.

Hráči mohou své hrdiny vybavovat množství předmětů, rozličných zbraní a zbrojí, navíc v podzemí mohou najít různé magické artefakty, které jim dále ulehčí úkol a rozšíří možnosti.

Celá hra se odehrává na variabilní mapě, která je poskládaná z jednotlivých oboustranných dílků. Kromě připravených scénářů lze snadno vymýšlet své vlastní a rozšiřovat tak hru donekonečna.
Mezi hlavní rozdíly oproti starší edici patří zjednodušení některých složitých pravidel, zkrácení jedné herní partie, přehledové karty pro snadnější učení hry, nová obranná kostka pro souboje a také je přiložen systém pro vedení kampaně a vylepšování hrdinů, takže lze s jednou postavou absolvovat mnoho dobrodružství.

Obsah balení:
1 pravidla hry
1 příručka scénářů
8 plastových figurek hrdinů
31 plastových figurek nestvůr
9 speciálních kostek
7 plastových stojánků
8 tabulek hrdinů
152 malých karet
84 velkých karet
205 kartónových žetonů
   
 

Počet hráčů 2 - 4
Doporučený věk 15
Délka hry 120 - 300 min.
Jazyk EN
Související zboží
Descent - druhá edice: Výpravy do temnot

Descent - druhá edice: Výpravy do temnot

Cena 2 039 Běžná cena 2 399 Na dotaz