Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Lords of Xidit

Lords of Xidit je fantasy desková hra od autora úspěšné hry Seasons. Na jihu povstala Temnota, která se vkrádá do srdcí domorodých bytostí. Pod vlivem této záhadné nemoci pak útočí na lidská města. Poslední nadějí království Xidit jsou dědicové královského trůnu, Idrakyové.více
Online cenaBěžná cena 1 189 1 399 (47,10 EUR) (55,40 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
3 - 5
Počet hráčů
Doporučený věk
14
Doporučený věk
Délka hry
90 min.
Délka hry
 

Lords of Xidit je fantasy desková hra od autora úspěšné hry Seasons. Na jihu povstala Temnota, která se vkrádá do srdcí domorodých bytostí. Pod vlivem této záhadné nemoci pak útočí na lidská města. Poslední nadějí království Xidit jsou dědicové královského trůnu, Idrakyové. V roli jednoho z nich je vaším úkolem putovat křížem krážem po celém království, verbovat do armády chrabré bojovníky a získávat zpět pod kontrolu města ohrožená Temnotou. Vaše chrabrost nebude opomíjena, můžete shromáždit nesmírné bohatství, potulní kumštýři budou pět chvalozpěvy o vašem hrdinství či budete u zrodu cechu čarodějů!

Díky simultálnnímu plánování akci a skórovacímu systém založenému na eliminaci nejslabšího hráče si ani na chvíli neoddechnete. Na konci hry si hráči porovnají vliv v jedné kategorii a hráč s nejmenším vlivem je vyřazen. Poté se porovnává jiná kategorie a nejslabší je opět vyřazen. Pořadí jednotlivých kategorií je určováno vždy náhodně na začátku hry, takže každá hra bude jiná. Nuže kupředu, Idrakyové, staňte se součástí legend!

Česká pravidla ke stažení zde.

 

The Black Southern Host has arisen, corrupting the hearts of the indigenous creatures. Afflicted by a mysterious sickness, they are attacking human cities. The last remaining hope for restoring peace to Xidit lies with the Kingdom's noble heirs, the Idrakys. As one of them, you must roam the Kingdom recruiting brave soldiers and reclaiming threatened cities. Your bravery will not go unrewarded: accumulate wealth, send bards to sing your praises, and build Sorcerers' Guilds!

Lords of Xidit features simultaneous programming and an elimination-based scoring system that leaves no room for complacency! In more detail, at the end of the game players compare their influence in one category and the player with the least influence is eliminated and his pieces removed from the board; players then compare influence in another category, with a player again being removed. The order of elimination is randomly determined at the start of play, forcing you to thinking in different ways each game.

Prepare to ride out, Idrakys, and forge your legend!

 

Počet hráčů 3 - 5
Doporučený věk 14
Délka hry 90 min.
Jazyk bez textu, česká pravidla
Související zboží
The Dwarves: The Duel EN

The Dwarves: The Duel EN

Cena 254 Běžná cena 299 Na dotaz
4 Seasons - karetní hra

4 Seasons - karetní hra

Cena 297 Běžná cena 349 Na dotaz
Zima mrtvých: Dlouhá noc

Zima mrtvých: Dlouhá noc

Cena 1 274 Běžná cena 1 499 Na dotaz
The Phantom Society

The Phantom Society

Cena 449 Běžná cena 499 Koupit
Twilight Impérium CZ

Twilight Impérium CZ

Cena 2 889 Běžná cena 3 399 Koupit
Shuffle Heroes CZ

Shuffle Heroes CZ

Cena 299 Běžná cena 459 Koupit
Doom - desková hra

Doom - desková hra

Cena 1 614 Běžná cena 1 899 Na dotaz
Rising Sun CZ

Rising Sun CZ

Cena 2 099 Běžná cena 2 299 Koupit
Mare Nostrum: Empires

Mare Nostrum: Empires

Cena 1 784 Běžná cena 2 099 Na dotaz
Vzhůru zpátky do podzemí

Vzhůru zpátky do podzemí

Cena 339 Běžná cena 399 Koupit
Hack Trick

Hack Trick

Cena 212 Běžná cena 249 Na dotaz
The Heroes of Kaskaria

The Heroes of Kaskaria

Cena 503 Běžná cena 559 Na dotaz