Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Warhammer Diskwars

Warhammer Diskwars je bojová hra s unikátním mechanismem. Jednotky a hrdiny v ní představují disky, které určují možnosti vašeho pohybu a boje. Šikovným manévrováním můžete získat výhodu nad svými soupeři a zvítězit. Hra je zasazena do populárního světa Warhammeru. Najdete v ní frakce Říše, elfů, Chaosu a orků.více
Online cenaBěžná cena 990 1 100 (39,40 EUR) (43,80 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 4
Počet hráčů
Doporučený věk
14
Doporučený věk
Délka hry
60 min.
Délka hry
 

Warhammer Diskwars je bojová hra s unikátním mechanismem. Jednotky a hrdiny v ní představují disky, které určují možnosti vašeho pohybu a boje. Šikovným manévrováním můžete získat výhodu nad svými soupeři a zvítězit. Hra je zasazena do populárního světa Warhammeru. Najdete v ní frakce Říše, elfů, Chaosu a orků.

Hra je v angličtině.

 

Set amid the constant warfare of the Old World, Warhammer: Diskwars is a game of ferocious, fast-paced tabletop battles for two to four players. At the heart of the game's conflicts are its disks, which represent heroes and units from across the Old World. During the game, you activate these disks, flipping them end over end to move them across the battlefield, position them to attack, and interact with terrain and other disks it overlaps. When one disk covers another disk, the disk on top is considered to be "pinning" the disk below it; this prevents the pinned disk from activating, and at the end of the round, overlapping disks must fight one another. By maneuvering carefully to pin your opponent's units, you can strike them down, seize control of the battlefield, and win the day!

Warhammer: Diskwars has been updated to its new setting within the Warhammer world and features flexible rules for hero-centric army-building. Additionally, whereas the original Diskwars was a collectible game, Warhammer: Diskwars has moved away from the blind buy model, and the Core Set includes everything you need to play the game: a host of terrain cards, objectives, command cards, and more than sixty disks for the game's four races.

Počet hráčů 2 - 4
Doporučený věk 14
Délka hry 60 min.
Komunikace 5
Náhoda 3
Náročnost 6
Strategie 8
Hodnocení na boardgamegeek 8
Související zboží
Warhammer Diskwars - Hammer And Hold

Warhammer Diskwars - Hammer And Hold

Cena 674 Běžná cena 749 Na dotaz
Království - desková hra

Království - desková hra

Cena 449 Běžná cena 499 Na dotaz
Phantom - karetní hra

Phantom - karetní hra

Cena 449 Běžná cena 499 Na dotaz
Descent - druhá edice: Výpravy do temnot

Descent - druhá edice: Výpravy do temnot

Cena 1 979 Běžná cena 2 199 Koupit
OddVille

OddVille

Cena 539 Běžná cena 599 Na dotaz
Root EN

Root EN

Cena 1 440 Běžná cena 1 600 Na dotaz
Warhammer Quest: Dobrodružná karetní hra

Warhammer Quest: Dobrodružná karetní hra

Cena 599 Běžná cena 749 Koupit