Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

DungeonQuest

DungeonQuest je novým vydáním klasické deskové hry pro 1-4 hráče, ve které se ponoříte do tajemných kobek, abyste je důkladně prozkoumali a vynesli z nich na denní světlo poklady, které skrývají. Hra se odehrává v zářivém fantasy království Terrinoth (poprvé zpopularizovaném ve hře Runebound).více
Online cenaBěžná cena 1 620 1 800 (66,20 EUR) (73,60 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
1 - 4
Počet hráčů
Doporučený věk
od 13 let
Doporučený věk
Délka hry
90 min.
Délka hry
 

DungeonQuest je novým vydáním klasické deskové hry pro 1-4 hráče, ve které se ponoříte do tajemných kobek, abyste je důkladně prozkoumali a vynesli z nich na denní světlo poklady, které skrývají. Hra se odehrává v zářivém fantasy království Terrinoth (poprvé zpopularizovaném ve hře Runebound). DungeonQuest je plný nebezpečí, napětí a ukrutností, stejně jako v původní verzi hry, ale navíc je rozšířen o další mechanické a tematické prvky. Hráči na sebe berou role odvážných (či zbabělých) hrdinů toužících čelit nebezpečí dračích plamenů. Štěstěna se usměje na ty, kterým se podaří proniknout do dračího doupěte…
Pověst vypráví, že se vrata dračích slují otevírají s každým východem slunce a zvou tak statečné dobrodruhy do svých hlubin. Ale jakmile slunce zapadne, vrata se uzavřou a uvězní ty, kteří otáleli příliš dlouho. Jen málo kdo se z těchto slují vrátil živý, a ti, kterým se to podařilo, stáli tváří v tvář smrti. Avšak po návratu byli právem oslavováni jako hrdinové.
Ve hře DungeonQuest musí hráči vést své hrdiny spletitými síněmi dračích doupat v touze získat poklady nastřádané dračím vládcem Kalladrem. Kdokoli může shromáždit veliké bohatství a vynést je ze slují dříve než nad ním zvítězí zavírající se dveře.
Zatímco u řady her musí hráči ovládat úklady podzemí, DungeonQuest je jedinečný v tom, že v podstatě funguje samostatně. Nikdo u stolu netuší, co se skrývá za rohem, takže se herní zážitek utváří neustále znovu. Navíc DungeonQuest obsahuje pravidla pro hru jednoho hráče, takže se můžete hrozivému Kalladrovi postavit tváří v tvář sami!
Získejte zdoláním dračích slují neutuchající slávu. Dračí vládce Kalladra vyzývá všechny hrdiny ze země Terrinoth, aby vyzkoušeli své schopnosti v dobrodružství proti nejnebezpečnějším kobkám v celém království.
Odvážíš se postavit dračí výzvě?

Počet hráčů: 1 až 4
Herní materiál v cizím jazyce
Pravidla : v anglické verzi
Více informací: zde
Rozměry krabice: 29,5x29,5x7 cm

Počet hráčů 1 - 4
Doporučený věk od 13 let
Délka hry 90 min.
Související zboží
Room 25 (nová edice)

Room 25 (nová edice)

Cena 899 Běžná cena 999 Koupit
The Heroes of Kaskaria

The Heroes of Kaskaria

Cena 503 Běžná cena 559 Na dotaz