Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Red November - nová edice

Znáte to, někdy máme prostě den blbec. Právě takový den nastal posádce ponorky Red November. Systémy nefungují, v některých částech lodi dochází k výbuchům a hoří, jiné zas zaplavuje voda, pojistky průchodů mezi kajutami nejdou otevřít. Pomoc je sice už na cestě, ale dorazí až za hodinu.více
Online cenaBěžná cena 899 999 (35,80 EUR) (39,80 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 8
Počet hráčů
Doporučený věk
od 12 let
Doporučený věk
Délka hry
60 min.
Délka hry
 

 

Znáte to, někdy máme prostě den blbec. Právě takový den nastal posádce ponorky Red November. Systémy nefungují, v některých částech lodi dochází k výbuchům a hoří, jiné zas zaplavuje voda, pojistky průchodů mezi kajutami nejdou otevřít. Pomoc je sice už na cestě, ale dorazí až za hodinu. Do té doby musí posádka ponorky bojovat s živly sama.

Red November je kooperativní hra, při které občas budete propadat beznaději. Až osmičlenná posádka se společně snaží přežít hodinu na ponorce, kde doslova jedna špatná událost střídá druhou. Podařilo se vám úspěšně uhasit oheň? Výborně, ale na druhou stranu lodi se dostala voda a pokud ji rychle neodsajete, nedostanete se k reaktoru.

Nové upravené vydání již má větší krabičku čtvercového tvaru, do níž se herní materiál bez problémů vejde.

Red November je zábavná a napínavá hra, ale nejspíše ji nelze doporučit pro větší skupinky. Přestože pravidla umožňují hru až osmi námořníků, nejspíše by se většina z nich během čekání na akci dost nudila. Samotný herní mechanismus ale funguje dobře a přináší tu správnou depresivní atmosféru. Pokud máte tento typ her rádi a chcete mít ve své sbírce také nějakou "cestovní" kooperativní hru, jste na správné adrese.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Počet hráčů 2 - 8
Doporučený věk od 12 let
Délka hry 60 min.
Komunikace 8
Náhoda 5
Náročnost 4
Strategie 5
Hodnocení na boardgamegeek 6
Související zboží
Escape: Zombie City

Escape: Zombie City

Cena 1 080 Běžná cena 1 200 Koupit