Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Steel Driver - desková hra

Severní Amerika je zemí neomezených možností a vy si v této relativně jednoduché společenské hře můžete vyzkoušet, jaké je to být akcionářem železniční společnosti.více
Online cenaBěžná cena 699 999 (28,20 EUR) (40,30 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
3 - 6
Počet hráčů
Doporučený věk
od 11 let
Doporučený věk
Délka hry
60 min.
Délka hry
 

Severní Amerika je zemí neomezených možností a vy si v této relativně jednoduché společenské hře můžete vyzkoušet, jaké je to být akcionářem železniční společnosti. Podaří se vám získat nejvíce akcií a vystavět nejrozsáhlejší železniční trať?

Hráč dostane na začátku každého kola investiční kostičky (kapitál k investování), které používá k získávání kontroly nad společnostmi. Jakmile se vám podaří dostat pod kontrolu společnost, obdržíte akcii. Investiční kostičky vám jednak umožňují vstoupit do společnosti, ale také budovat tratě. Každé místo má vyznačenou svou hodnotu, která ukazuje, kolik získáte jejím jeho napojením. Jakmile hráči vybudují v rámci kola vše, co mohou, je jim vyplacen zisk ze společností, jejichž akcie vlastní (Zisky plynoucí z akcií jsou vítězné body a nelze jimi nakupovat další akcie.) Ukazatele zisku jsou poté vynulovány. Hráči obdrží nové investiční kostičky a opět se pouštějí do obchodování.

Hra trvá pět kol. Na konci hry vyplatí každá společnost podíl na zisku každému akcionáři. Poté je předána do rukou majiteli. Nyní se ukáže, jak je důležité, s kolika městy je společnost spojena.

Autor: Martin Wallace
Herní materiál v cizím jazyce není žádný.
Pravidla : Anglická verze.
Více informací: zde
Rozměry krabice: 31,5x21,5x7 cm

Počet hráčů 3 - 6
Doporučený věk od 11 let
Délka hry 60 min.
Komunikace 2
Náhoda 2
Náročnost 6
Strategie 7
Hodnocení na boardgamegeek 7
Související zboží
Alubari

Alubari

Cena 1 189 Běžná cena 1 399 Koupit