Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Insula travel EN

Cestovní podoba hry Insula. Plátěný pytlík obsahuje kompletní hru! Insula vás zavede na dobrodružství, v němž musíte nejednou spolupracovat, ale nezapomínejte, že vítězem může být jen jeden! Uprostřed moří a času se nachází tajuplný ostrov.více
Online cenaBěžná cena 269 299 (10,60 EUR) (11,80 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 5
Počet hráčů
Doporučený věk
8
Doporučený věk
Délka hry
30 - 60 min.
Délka hry
 

Cestovní podoba hry Insula. Plátěný pytlík obsahuje kompletní hru!

Insula vás zavede na dobrodružství, v němž musíte nejednou spolupracovat, ale nezapomínejte, že vítězem může být jen jeden!
Uprostřed moří a času se nachází tajuplný ostrov. Legenda praví, že v jeho nitru se tyčí bájná citadela, která ukrývá prastarý strom nesoucí plody splněných přání. Avšak tento zázračný poklad střeží vládce ostrova, zlověstné prokletí a nebezpečné přízraky bloudící v hlubinách ostrovních lesů - strážci.

Desková hra Insula od českého autora Radima Jurdy si za dobu své existence získala spoustu fandů. Vděčí tomu nejen za originální vzhled, ale především za skvělý a originální herní princip. Dobrodružství na opuštěném ostrově, kde se hráči musí utkat s temnými služebníky pána věže, asi nikdy nepřestane lákat.

Insula zajímavým způsobem kombinuje soutěživý a kooperativní způsob hry. Hráči tvoří skupinku dobrodruhů, kteří se rozhodli prozkoumat tajemný ostrov Insula. Vaše loď přistála na pláži a vaším cílem je proniknout až do citadely hluboko ve vnitrozemí, kterou stráží vládce ostrova Kingoš a získat jeho bájný poklad.

Hra má mnoho možných konců. Může vyhrát ten, komu se podaří porazit vládce ostrova Kingoše a získat tak plody splněných přání z prastarého stromu. Může vyhrát i samotný vládce ostrova a proměnit vás všechny v další strážce bloudící bezduše ostrovem. Temnému pánu hraje do karet vaše soupeření, které šikovně pomocí systému kleteb využívá ve svůj prospěch. Někdy tudíž může být dobré spojit své schopnosti jak v průběhu hry, tak na jejím konci – pak vyhrává více hráčů najednou (což je sice lepší než bloudit temnotou, ale rozhodně to nezní tak dobře v hrdinských historkách, které se o vás začnou vyprávět, pokud vyhrajete sami).

Je na vás, jak přistoupíte k tomuto střídání soutěživých prvků a spolupráce a co si o vás budou vyprávět vaši potomci.

Hra je v angličtině.

The highlights of Insula are its competitive and co-operative aspects. While a competitive game at the beginning, it often changes to cooperative. There are three possible endings of the game: single player can win, a group of players can win or a game can win.

In Insula, each player assumes the role of a brave adventurer on a quest to defeat a dark lord. You arrive with other daring heroes on a secluded island shrouded in mystery. You have to travel through deep dark forests and sunny glades alike to reach the Dark Citadel. As you march through the woods, you encounter various guardians, from small trained animals to huge powerful monsters. However, defeating the guardians requires much energy and wise use of magical flowers grown all over the island. Should you fail, many dark curses will be laid upon you. The player who defeats the dark lord Kingosh is declared the winner.

 

 

Počet hráčů 2 - 5
Doporučený věk 8
Délka hry 30 - 60 min.
Jazyk anglicky, česká pravidla
Související zboží
Insula EN

Insula EN

Cena 629 Běžná cena 699 Koupit
The Dwarves: The Duel EN

The Dwarves: The Duel EN

Cena 269 Běžná cena 299 Na dotaz
K2 - desková hra CZ

K2 - desková hra CZ

Cena 629 Běžná cena 699 Koupit
Captain Sonar

Captain Sonar

Cena 1 080 Běžná cena 1 200 Koupit
Through the Ages: Příběh civilizace

Through the Ages: Příběh civilizace

Cena 1 215 Běžná cena 1 350 Koupit
Panovník - desková hra

Panovník - desková hra

Cena 513 Běžná cena 570 Koupit
Dead Panic - kooperativní hra

Dead Panic - kooperativní hra

Cena 1 035 Běžná cena 1 150 Na dotaz
Insula travel CZ

Insula travel CZ

Cena 269 Běžná cena 299 Koupit
Ascension: Darkness Unleashed

Ascension: Darkness Unleashed

Cena 629 Běžná cena 699 Na dotaz
The Werewolves of Miller's Hollow

The Werewolves of Miller's Hollow

Cena 297 Běžná cena 330 Koupit
Escape: Zombie City

Escape: Zombie City

Cena 1 080 Běžná cena 1 200 Koupit
In the Year of the Dragon (Rok Draka)

In the Year of the Dragon (Rok Draka)

Cena 1 242 Běžná cena 1 380 Na dotaz
Pandemic - desková hra

Pandemic - desková hra

Cena 719 Běžná cena 799 Koupit