Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Warrior Knights

Poslední kusy za skvělou cenu! Nastává zmatek v království - král byl zabit rukou ničemy, aniž po sobě zanechal dědice. A tak se sešlo šest králových baronů, a každý přesvědčuje ostatní, že on je tím, kdo má nárok na trůn. Během porady je čím dál jasnější, že se tento spor neobejde bez krveprolití.více
Online cenaBěžná cena 1 439 1 599 (56,60 EUR) (62,90 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 6
Počet hráčů
Doporučený věk
od 12 let
Doporučený věk
Délka hry
240 min.
Délka hry
 

 

 

Poslední kusy za skvělou cenu!

Nastává  zmatek v království - král byl zabit rukou ničemy, aniž po sobě zanechal dědice. A tak se sešlo šest králových baronů, a každý přesvědčuje ostatní, že on je tím, kdo má nárok na trůn. Během porady je čím dál jasnější, že se tento spor neobejde bez krveprolití. Vidina získání takové moci je příliš velká na to, aby se mohli dohodnout. Už nyní si každý baron plánuje, jak získat nad ostatními výhodu a kde najmout drsné žoldáky pro posílení svých vojsk. Brzy se střetnou pochodující sluhové a řev bitvy bude znít před vyjednávajícím shromážděním.  Pevnosti padnou, města budou srovnána se zemí a nový král bude korunován. Pohled na hru Ve hře Warrior Knights na sebe každý hráč bere roli barona soupeřícího o vládu nad královstvím. Každý baron velí čtyřem věrným šlechticům (Nobles), kteří vedou jeho armády do bitev. Baroni se snaží obsadit města, aby získali vliv (Influence), vyjadřující jejich nárok na trůn. Mohou získat výhody také zvýšením svých příjmů, sbíráním hlasů (Votes) použitelných na shromáždění anebo posilovat náboženskou víru (Faith), kterou mohou později využít k ovládání nečekaných událostí. Ve vítězství může doufat jen ten baron, který zvolí správnou strategii a opatrnou diplomacii.

 

 

Autor: Bruno Faidutti, Corey Konieczka, Derek Carver, Pierre Clequin.

Herní materiál v cizím jazyce.

 

Pravidla : kompletně přeložena do českého jazyka na CD,  hrací karty obsahují anglický text přeložen v rámci pravidel.... Ke hře je přibaleno CD kde jsou všechny karty ve formátu PDF v grafice a v češtině!

Rozměry krabice: 29,5x29,5x7 cm

 

Počet hráčů 2 - 6
Doporučený věk od 12 let
Délka hry 240 min.
Komunikace 5
Náhoda 4
Náročnost 7
Strategie 8
Hodnocení na boardgamegeek 7
Související zboží
Ve víru věků

Ve víru věků

Cena 198 Běžná cena 220 Koupit