Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Empire Engine - karetní hra

Empire Engine je blafovací karetní hra, která se odehrává v dystopické Evropě roku 1888. Čtveřice říší usiluje o zařízení, jež by jim poskytlo zdroj nekonečné energie.více
Online cenaBěžná cena 272 320 (11 EUR) (12,90 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 4
Počet hráčů
Doporučený věk
14
Doporučený věk
Délka hry
30 min.
Délka hry
 

Empire Engine je blafovací karetní hra, která se odehrává v dystopické Evropě roku 1888. Čtveřice říší usiluje o zařízení, jež by jim poskytlo zdroj nekonečné energie.
V každém kole se hráči musí rozhodnout, jestli zaútočí na své sousedy nebo se budou bránit, hromadit zdroje (zboží pro export, vojáky pro boj a vynálezy), příp. exportovat. Hráči si své akce vybírají simultánně a hra tak nabízí dostatek prostoru pro blafování. Vítězem se stává hráč, který získá nejvíce bodů za své zboží, vojáky a vynálezy.

Obsah Empire Engine balení:
    46 dřevěných kostiček
    8 karet zařízení
    8 karet pohonu
    1x kulatá karta s dráhou
    1x karta začínajícího hráče
    4 referenční karty
    1x sáček Empire
    pravidla
 

 

Once, the world of Mekannis was united and prospered under the guidance of the Great Engine—an enormous thinking machine built into the molten heart of the world. Over millennia, Mekannis was transformed until every piece of land was incorporated into the gears and levers of the Engine itself. An act of hubris by the world’s rulers caused a series of devastating malfunctions that shattered the land and the death of the Great Engine. Now four empires rise to dominance. The Kestrel Dominion, descending from ancient hereditary rulers and cherishing their ancestral tradition of honor; Nova Centralis, a plutocratic nation built upon exploiting wealth and greatly desirous of maintaining their economic edge; the Sylphian Commonwealth, a once-verdant land now poisoned by the aftereffects of the Engine’s destruction; and the Grail Prelacy, a theocratic nation emboldened by prophecies of ultimate victory. Each empire vies to fulfill the prophecy and restore the Great Engine, the source of ultimate power.

In Empire Engine, players take on the role of a mighty empire, powered by rotating gears. During the game, players simultaneously choose actions to attack, defend, salvage, export, or collect resources (goods for export, soldiers to attack your opponents and inventions to score points). Players use their gears to rotate their engines, and in each round perform the actions on the top edges of their engines. The player who scores the most points for the goods, soldiers and inventions in their score pile at the end of the game is the winner!

Počet hráčů 2 - 4
Doporučený věk 14
Délka hry 30 min.
Jazyk angličtina
Související zboží
Urbánie

Urbánie

Cena 650 Koupit
Fungi - karetní hra o houbaření

Fungi - karetní hra o houbaření

Cena 297 Běžná cena 349 Na dotaz
Mini iKnow Inovace

Mini iKnow Inovace

Cena 339 Běžná cena 399 Koupit