Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Home Sweet Home - karetní hra

"No to je ale zase dneska den", posteskla si chobotnice Chmulda. "Moře rozbouřené, takže se nedá schovat u mělčiny mezi kameny, a když už jsem narazila na tu, na tu, jak se to jenom jmenuje. Nosí to ti divný tvorové s málo chapadlama, většinou celý černí a neustále vypouší bubliny.více
Online cenaBěžná cena 269 299 (10 EUR) (11,20 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 4
Počet hráčů
Doporučený věk
8
Doporučený věk
Délka hry
10 - 20 min.
Délka hry
 

"No to je ale zase dneska den", posteskla si chobotnice Chmulda. "Moře rozbouřené, takže se nedá schovat u mělčiny mezi kameny, a když už jsem narazila na tu, na tu, jak se to jenom jmenuje. Nosí to ti divný tvorové s málo chapadlama, většinou celý černí a neustále vypouší bubliny. Hihihi, copak nevědí, že díky těm bublinám je vidí úplně všichni v okolí? No, nosí to na hlavě, takovej fešnej úkryt to byl, jenže tam vlez ten otravnej krab Schrb a ten mě tam jen tak nepustí..., to bude stát minimálně jedno chapadlo a možná i víc..."

Gigamic Home Sweet Home - Krab se s chobotnicí prostě nesnese. Jak to ale udělat, aby bylo mořských potvor ve vašich potápěčských zvonech co nejvíce?  

Home Sweet Home je karetní strategická hra, v níž si budete muset s trochu nafoukanými mořskými tvory poradit. Cíl hry je jasný - nasbírat co nejvíce krabů a chobotnic do svých potápěčských zvonů. Zvony s čísly 1-5 mají hráči vyloženy před sebou. V průběhu hry se pod ně snaží rozmístit co nejvíce krabů a chobotnic. Avšak jak již bylo řečeno, chobotnice vám prostě v jednom zvonu s krabem nezůstane.
Při hraní mají hráči k dispozici čtyři karty s mořskými potvorami. Ty postupně vykládají doprostřed stolu. Karty na sobě mají   číslice od jedné do pěti. Jakmile hráč položí kartu a tato karta spolu s předešlými překročí součet dvanáct, všechny vyložené   karty si vezme a rozmístí je podle číslic pod své zvony. Pokud však hráč vezme kartu jednoho druhu (chobotnice) a již má v odpovídajícím zvonu kartu druhého druhu (krab), obě karty musí zahodit. Je tedy třeba dobře rozmýšlet, jaké karty vykládat a   jak moc se vyplatí shrábnout balíček. Karetní hra Home Sweet Home je uložena v luxusní plechové krabičce, která je uvnitř sametově polstrovaná. Jde tak nejen o praktické balení, ale i balení, které opravdu úžasně vypadá.  

Hra Home Sweet Home obsahuje: - 60 karet zvířat (30 chobotnic a 30 krabů) - 20 karet potápěčských zvonů (4 sady očíslované 1-5) - pravidla

 

Počet hráčů 2 - 4
Doporučený věk 8
Délka hry 10 - 20 min.
Související zboží
Gigamic Quoridor Classic

Gigamic Quoridor Classic

Cena 719 Běžná cena 799 Koupit
Panic Lab

Panic Lab

Cena 299 Koupit
Stavebnice LaQ: Sweet Collection Cute House

Stavebnice LaQ: Sweet Collection Cute House

Cena 584 Běžná cena 649 Koupit
Gang of Four

Gang of Four

Cena 405 Běžná cena 450 Na dotaz
OddVille

OddVille

Cena 539 Běžná cena 599 Na dotaz
Sedm draků

Sedm draků

Cena 269 Běžná cena 299 Koupit
Zvířata V kostce!

Zvířata V kostce!

Cena 378 Běžná cena 420 Koupit
Swish junior - karetní hra

Swish junior - karetní hra

Cena 314 Běžná cena 349 Na dotaz
Stavebnice LaQ: Sweet Collection Teddy

Stavebnice LaQ: Sweet Collection Teddy

Cena 314 Běžná cena 349 Koupit
FISH FISH hra na návnadu

FISH FISH hra na návnadu

Cena 269 Běžná cena 299 Na dotaz
Hanabi - karetní hra

Hanabi - karetní hra

Cena 269 Běžná cena 299 Koupit
Stavebnice LaQ: Sweet Collection Dreams

Stavebnice LaQ: Sweet Collection Dreams

Cena 990 Běžná cena 1 100 Na dotaz
Halali! CZ

Halali! CZ

Cena 449 Běžná cena 499 Koupit