Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 
 

Dominion - Alchymie

Dominion Alchymie je 2. rozšíření pro oblíbenou karetní hru Dominion, která přinese do hry mnoho nových prvků spjatých se záhadným uměním alchymie. Kdo by nechtěl proměnit olovo ve zlato či získat kámen mudrců? V podzemních laboratořích se pracuje bez ustání a věda se rozvíjí rychlým tempem. a věda se rozvíjí rychlým tempem.více
Online cenaBěžná cena 554 615 (20,90 EUR) (23,20 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 4
Počet hráčů
Doporučený věk
od 8 let
Doporučený věk
Délka hry
30 min.
Délka hry
 

Dominion Alchymie je 2. rozšíření pro oblíbenou karetní hru Dominion, která přinese do hry mnoho nových prvků spjatých se záhadným uměním alchymie.
Kdo by nechtěl proměnit olovo ve zlato či získat kámen mudrců? V podzemních laboratořích se pracuje bez ustání a věda se rozvíjí rychlým tempem. a věda se rozvíjí rychlým tempem. Alchymisté s vážnou tváří odměřují tekutiny ve zkumavkách a míchají tajné přísady. Objevíte silného golema se kterým dobyjete svět? Vstupte do tajemného světa alchymie!
Alchymie je rozšíření, proto ji lze hrát jen ze základní hrou či s rozšířením Intriky, které obě obsahují karty peněz. Do samotné hry ale můžete samozřejmě přidat i karty z dalších rozšíření.

Počet hráčů 2 - 4
Doporučený věk od 8 let
Délka hry 30 min.
Související zboží
Dominion CZ

Dominion CZ

Cena 899 Běžná cena 999 Na dotaz
Dominion - Intriky

Dominion - Intriky

Cena 899 Běžná cena 999 Na dotaz
Dominion - Temné časy

Dominion - Temné časy

Cena 899 Běžná cena 999 Koupit