Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 
 

Dominion - Roh hojnosti (4. rozšíření)

Podzim. Jako by léto nemělo nikdy skončit, ale ten věštec měl pravdu. Je po všem. Podzim, čas sklizní. Zemědělství v posledních letech podstatně pokročilo od dob pořekadel „Na sv. Řehoře šelma sedlák, který neoře.“. Podzim, čas oslav. Sedláci strávili těžký týden kosením sena na poli, ale dnes večer se bude slavit.více
Online cenaBěžná cena 539 599 (20,80 EUR) (23,10 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 4
Počet hráčů
Doporučený věk
od 13 let
Doporučený věk
Délka hry
20 min.
Délka hry
 

Podzim. Jako by léto nemělo nikdy skončit, ale ten věštec měl pravdu. Je po všem. Podzim, čas sklizní. Zemědělství v posledních letech podstatně pokročilo od dob pořekadel „Na sv. Řehoře šelma sedlák, který neoře.“. Podzim, čas oslav. Sedláci strávili těžký týden kosením sena na poli, ale dnes večer se bude slavit. Začne se nádhernou hostinou poté bude následovat každoroční soutěžení v „kradení nosů“. Pak tu máme dva šašky, jeden vždy mluví pravdu, jeden vždy lže, oba s radostí. Tyhle slavnosti mají doopravdy vždy něco pro každého.

 

Roh hojnosti je 4. rozšíření hry Dominion. Obsahuje 13 nových karet království plus 5 unikátních karet. Celkem hra obsahuje 150 karet.

Hlavní téma je různorodost. Jsou zde karty, které odměňují hráče za to, že má různé druhy karet ve svém balíčku, v ruce a ve hře. A stejně tak karty, které pomáhají k tomu aby hráč došel k této různorodosti.

Roh hojnosti je rozšíření, které není samostatně hratelné, protože chybí základní karty s penězi a body, budete proto potřebovat základní hru Dominion nebo Dominion: Intriky.

Počet hráčů 2 - 4
Doporučený věk od 13 let
Délka hry 20 min.
Související zboží
Dominion - Intriky

Dominion - Intriky

Cena 899 Běžná cena 999 Na dotaz
Dominion - Temné časy

Dominion - Temné časy

Cena 899 Běžná cena 999 Koupit