Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Kalaha (Mancala, Oware)

Společenská hra Kalaha v cestovní verzi, je dřevěná krabička s uvnitř umístěnými důlky a hracími fazolemi. Hra je vyrobena ze dřeva a dodává se v praktickém bavlněném pytlíku. Vhodné pro děti od 8 let. Tato logická hra se hraje různými způsoby a je rozšířená nejen v Evropě, ale také v Africe a Asii.více
Online cenaBěžná cena 629 699 (25,40 EUR) (28,20 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2
Počet hráčů
Doporučený věk
8
Doporučený věk
 

Společenská hra Kalaha v cestovní verzi, je dřevěná krabička s uvnitř umístěnými důlky a hracími fazolemi. Hra je vyrobena ze dřeva a dodává se v praktickém bavlněném pytlíku. Vhodné pro děti od 8 let.

 

Tato logická hra se hraje různými způsoby a je rozšířená nejen v Evropě, ale také v Africe a Asii. Kalaha má velice jednoduchá pravidla, ale velké množství taktických možností. Cílem je, aby se hráčí snažili svým úsudkem a chytrým rozdělením fazolí do jednotlivých jamek získat co nejvíce fazolí pro sebe do svého důlku.

 

Děti se při hraní společenských her naučí děti akceptovat vítězství i prohru a často i vliv štěstí na výsledek hry. Navíc mají společenské hry své kouzlo a udržují rodinu a přátelské vztahy.

 

Počet hráčů 2
Doporučený věk 8
Jazyk bez textu, česká pravidla
Související zboží
Kalaha

Kalaha

Cena 648 Běžná cena 720 Koupit
Kalaha - desková hra

Kalaha - desková hra

Cena 424 Běžná cena 499 Na dotaz
Kalaha (Mancala)

Kalaha (Mancala)

Cena 314 Běžná cena 349 Na dotaz