Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

CBG Laborigines AJ/CZ

V této hře pro hráče všech věků zapojíte svou fantazii, paměť i taktické schopnosti. Laborigini jsou podivuhodná stvoření. Vznikli jako vedlejší efekt záhadných vědeckých experimentů a potulují se po laboratoři, která je plná nástrah a nebezpečí.více
Online cenaBěžná cena 150 799 (6 EUR) (32,20 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 6
Počet hráčů
Doporučený věk
8
Doporučený věk
Délka hry
60 min.
Délka hry
 

V této hře pro hráče všech věků zapojíte svou fantazii, paměť i taktické schopnosti.
Laborigini jsou podivuhodná stvoření. Vznikli jako vedlejší efekt záhadných vědeckých experimentů a potulují se po laboratoři, která je plná nástrah a nebezpečí. Jejich život je krutý, ale oni neztrácejí smysl pro humor a naději, že se jim podaří jednoho dne z laboratoře uniknout. To se však podaří jen tomu, kdo přežije všechny záludnosti. V této hře pro hráče všech věků zapojíte svou fantazii, paměť i taktické schopnosti.

Příprava hrací plochy je velmi rychlá, protože stačí pouze všechny kolečková políčka rozmístit do kruhu a trať pro laboriginí útěk je připravena. Jenže co pořád chybí, jsou postavičky, se kterými budete hrát. Krabice samotná žádné neobsahuje, a tak přijde na řadu činnost, která dělá tuto laboratorní hru tak zajímavou. Svoje laboriginy si totiž musíte vytvořit z plastelíny.

Jakmile svoji příšerku máte připravenou, ať už se jedná o Spongeboba, chobotnici, šneka nebo jiné stvoření, postavíte jej bez rozdílu na dřevěný žeton vaší barvy a zvolíte si libovolnou startovní pozici. Poté se všichni soupeři dohodnou na umístění sošky Moa.

Do začátku dostanete ještě dvacet kostiček ve vaší barvě, symbolizujících životní sílu laborigina. Jeden hráč (autor nejhezčího laborigina) dostane startovní vlaječku imunity, která jej bude chránit před veškerými nástrahami trati. Úkolem hry je přežít se svým stvořením déle než ostatní.

Hlavní herní mechanismus tvoří hod dvěma kostkami. Ačkoliv se jedná o zcela náhodný úkon, jsou hráči dány určité taktické možnosti. Z hozených čísel si totiž můžete vybrat, které bude použito pro pohyb vaší příšerky (směr pohybu si můžete vybrat), o druhou hodnotu se pohne Moa (vždy po směru hodinových ručiček). Můžete tak nahnat strážce laboratoře na políčko, kde stojí některý z vašich soupeřů.

Vždy, když vstoupíte na některé políčko, otočíte jej a pak vyhodnotíte jeho odkrytý efekt. Je tak potřeba si dobře pamatovat, jaké nástrahy se kde vyskytují. Některé kartičky jsou oboustranné, a zatímco jedna strana je bezpečná (zelená je i zde symbolem klidu a míru), druhá strana obvykle vnáší mezi hráče zkázu.

Čekají na vás výbuchy, kyselina nebo radioaktivita. Stěžejními jsou ale v celé hře blesky a nemoci. Obojí se na laboriginech projevuje nejprve vizuálně. Blesky jsou v balení přítomny jako žluté kopí. Při každém zásahu vaší postavičky bleskem musíte svoji postavičku probodnout a zaplatit tolik energie, kolik má váš laborigin v sobě zapíchnutých blesků. Nemoc oproti tomu působí v průběhu každého kola a různě omezuje možnosti laborigina. Její aktuální druh určuje otočená horní karta balíčku nemocí.
Kompletní recenzi najdete zde.

 

The title creatures have lived an odd and unusual life because they’re by-products of mysterious scientific experiments. Every moment of their lives presents a new threat due to the laboratory environment they’re in, so their goal is simply to survive as long as possible, perhaps even having a bit of fun along the way.


 


   
 

Počet hráčů 2 - 6
Doporučený věk 8
Délka hry 60 min.
Jazyk česky, anglicky
Soubory ke stažení
Související zboží
Panic Lab

Panic Lab

Cena 263 Běžná cena 309 Koupit
Splatto!

Splatto!

Cena 382 Běžná cena 450 Koupit
ADC Blackfire Dr.Heuréka

ADC Blackfire Dr.Heuréka

Cena 349 Běžná cena 599 Koupit
Výbušné lektvary (Potion Explosion)

Výbušné lektvary (Potion Explosion)

Cena 1 019 Běžná cena 1 199 Koupit
Hra Boost!

Hra Boost!

Cena 178 Běžná cena 209 Koupit
CO-MIX

CO-MIX

Cena 339 Běžná cena 399 Koupit
Maškaráda CZ - blafovací karetní hra

Maškaráda CZ - blafovací karetní hra

Cena 288 Běžná cena 339 Koupit
FINGO - postřehová hra

FINGO - postřehová hra

Cena 230 Běžná cena 270 Koupit
Exploding Kittens

Exploding Kittens

Cena 594 Běžná cena 699 Koupit
Time Flies (Activity English)

Time Flies (Activity English)

Cena 552 Běžná cena 649 Koupit
Jungle Speed Safari

Jungle Speed Safari

Cena 382 Běžná cena 449 Koupit
Get Bit!

Get Bit!

Cena 467 Běžná cena 549 Na dotaz
Duchová v koupelně

Duchová v koupelně

Cena 339 Běžná cena 399 Koupit
K2 - desková hra CZ

K2 - desková hra CZ

Cena 781 Běžná cena 919 Na dotaz
Vikings on Board CZ/DE

Vikings on Board CZ/DE

Cena 499 Běžná cena 699 Koupit
Tokaido - desková hra

Tokaido - desková hra

Cena 1 099 Koupit
Goths Save The Queen

Goths Save The Queen

Cena 357 Běžná cena 420 Na dotaz
Vúdú: párty hra

Vúdú: párty hra

Cena 365 Běžná cena 429 Koupit
Trapwords EN

Trapwords EN

Cena 424 Běžná cena 499 Koupit
Psí život - stolní hra

Psí život - stolní hra

Cena 1 299 Běžná cena 1 399 Na dotaz