Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Hra Kamisado

Kamisado je abstraktní desková hra pro dva hráče, kterou roku 2008 vymyslel Belgičan Peter Burley. Hra má velmi jednoduchá pravidla a úkolem hráčů je dostat svůj kámen na základní linii oponenta. Přitom jsou ale hráči omezeni tím, že mohou pohnout jen kamenem barvy, na které skončil protivník.více
Online cenaBěžná cena 558 620 (21,50 EUR) (23,90 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2
Počet hráčů
Doporučený věk
od 8 let
Doporučený věk
Délka hry
20 min.
Délka hry
 

Kamisado je abstraktní desková hra pro dva hráče, kterou roku 2008 vymyslel Belgičan Peter Burley.

Hra má velmi jednoduchá pravidla a úkolem hráčů je dostat svůj kámen na základní linii oponenta. Přitom jsou ale hráči omezeni tím, že mohou pohnout jen kamenem barvy, na které skončil protivník. Zároveň je možné povyšovat své kameny do hodnosti sumo. Ten dokáže dokonce vytláčet soupeřovy kameny a činí hru ještě strategičtější. Kamisado je vynikající desková hra.

Hrací deska ve tvaru čtverce obsahuje 8x8 různobarevných polí. Každý z hráčů má k dispozici osm různobarevných hracích kamenů ve tvaru věže. Jeden hráč má věže s bílím vrcholem, druhý s černým vrcholem. Na začátku hry se kameny hráčů nacházejí v řadách, které jsou k nim nejblíže, přičemž každá věž stojí na hracím poli stejné barvy, jako je barva věže.

 

Počet hráčů 2
Doporučený věk od 8 let
Délka hry 20 min.
Související zboží
Raptor - desková hra

Raptor - desková hra

Cena 809 Běžná cena 899 Koupit
Kamisado pocket

Kamisado pocket

Cena 468 Běžná cena 520 Na dotaz