Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 
 

Scratch Wars: Booster Vampiria

Rozšiřující sada hry Scratch Wars z třetí edice Vampiria. Obsahuje 2 náhodné karty hrdiny, a 3 náhodné karty zbraně. Nové karty hrdinů a zbraní, přináší nové kombinace a strategie! Je to šance na nejvzácnější karty z dané edice.více
Online cena 100 (4 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
1+
Počet hráčů
Doporučený věk
8
Doporučený věk
Délka hry
7 min.
Délka hry
 

Rozšiřující sada hry Scratch Wars z třetí edice Vampiria. Obsahuje 2 náhodné karty hrdiny, a 3 náhodné karty zbraně.

Nové karty hrdinů a zbraní, přináší nové kombinace a strategie! Je to šance na nejvzácnější karty z dané edice. Najdete hrdinu +8 či +9, který je supervzácným diamantem a je jenom jeden na světě od každého druhu? Scratch Wars je hra, kterou se naučíte velmi lehce ale dá se v ní krásně růst a postupně se učit nová pravidla a zkoušet strategičtější herní módy.

Vampiria
Příšery to v Middlemystu nikdy neměly moc lehké, jejich bujarý noční život značně otravoval zbytek obyvatel a ti je za to pronásledovali s pochodněmi a sekerami v ruce. Dokonce se pořádali i speciální hony na strašidla a příšery. Zhruba mezi 5. a 6. ročníkem tohoto lovu zvaného Hrůzobraní, se jeden upír naštval tak moc, že začal jednat. Legendy praví, že to byl právě Vampirijský lord jménem Temno Zub,který se rozhodl vytvořit ostrov pro všechny hrůzostrašné příšery z celého Overcorneru a opustit tak Middlemyst. Ostrov údajně stvořil z té nejtemnější tmy a dalších věcí. Připlout ke břehům tohoto ostrova a dokázat tak jeho existenci se snaží mnoho hrdinů.

Počet hráčů 1+
Doporučený věk 8
Délka hry 7 min.
Jazyk česky