Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Arktia

Popis hry: Na vzdáleném ledovém měsíci Arktia, velmi daleko od civilizace, má být vybudována vesmírná výzkumná stanice. Proto se hráči snaží vystavět futuristické obytné a výzkumné moduly, tzv. Muglus, a přizpůsobit si je tak, aby kontrolovali co největší území.více
Online cenaBěžná cena 404 475 (16,20 EUR) (19 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 4
Počet hráčů
Doporučený věk
od 10 let
Doporučený věk
Délka hry
15 min.
Délka hry
 

Popis hry: Na vzdáleném ledovém měsíci Arktia, velmi daleko od civilizace, má být vybudována vesmírná výzkumná stanice. Proto se hráči snaží vystavět futuristické obytné a výzkumné moduly, tzv. Muglus, a přizpůsobit si je tak, aby kontrolovali co největší území.
Avšak pozor! Muglus, které budou odpojeny od centrálního osídlení shodné barvy, nejsou schopny přežít a jsou v tomto nepřátelském prostředí odsouzeny k zániku. Navíc mohou při prudké změně klimatu zmizet podstatné části obyvatelného území. Náhlé oteplení vytvoří ze zamrzlých ploch ledový oceán a hranice výzkumné stanice se budou muset tomuto stavu přizpůsobit.
Pouze ten, kdo se vypořádá s tímto zrádným klimatem měsíce Arktia, může zvítězit.

Autor: Stefan Kogl

Pořádně se oblečte do kabátu a navštivte arktickou krajinu. Alespoň na chvilku nakoukněte do ledu a mrazu a pomozte uvězněným lidem přežít alespoň několik dalších dnů. V logické hře Arktia se zahřejete nejlépe tak, že budete opravdu poctivě přemýšlet. Však ono to bude potřeba! Kompletní recenze hry zde.

Herní materiál v cizím jazyce není žádný.
Pravidla : pouze v originálním německém jazyce.
Pravidla ke stažení na http://www.boardgamegeek.com

 

 

Více info: zde

Rozměry krabice: 26x22,5x6 cm

 

 

Počet hráčů 2 - 4
Doporučený věk od 10 let
Délka hry 15 min.