Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Dice Town společenská hra

Divoký Západ čeká… právě na Vás!!! Vítejte v Dice Town, městečku štěstí a blahobytu. Zlatonosné doly, krásná pole… Místo, které přitahuje nové osadníky jako medvědy med.více
Online cenaBěžná cena 900 999 (35,70 EUR) (39,60 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 5
Počet hráčů
Doporučený věk
od 8 let
Doporučený věk
Délka hry
60 min.
Délka hry
 

Divoký Západ čeká… právě na Vás!!!

Vítejte v Dice Town, městečku štěstí a blahobytu. Zlatonosné doly, krásná pole… Místo, které přitahuje nové osadníky jako medvědy med. Obdivováni jsou zde odvážní hrdinové, a to zvláště takoví, kteří jsou schopni vsadit celou svou budoucnost na hrací kostku! Ale brzy zjistíte, že být mazaný, se také vyplatí.
Otázkou je: Kdo bude vlastnit Dice Town, poté co bude vše řečeno a vykonáno. V našem městě jsou lákavé příležitosti na každém kroku! Takže kovboji, pokud nemáš závaží na nohou a nebojíš se mít trochu olova v těle, je tohle poslední šance zůstat nebo utéct od stolu.

Každý hráč dostane na začátku této společenské hry kalíšek s pěti pokerovými kostkami a osm dolarů. Hráč hodí všemi kostkami, z nichž poté jedna zůstane stranou. To se opakuje, dokud nezůstane všech pět kostek ležet na stole. Hráč může odložit i více než jednu kostku, zaplatí však dolar za každou odloženou kostku navíc.

Devítky: doly se zlatem – hráč, který má největší počet devítek si smí vzít jeden zlatý valoun za každou devítku, kterou hodil.

Desítky: v bance – hráč, který hodil nejvíce desítek, smí vyloupit banku a vzít veškeré bankovky – každé dvě bankovky budou znamenat bod na konci hry.

Kluci: hráč vlastnící největší počet Kluků se vydá do obchodu, kde si za každého Kluka může líznout jednu kartu. Tyto karty mohou přinést jeden až osm bodů, umožňují návštěvu saloonu a obchodu dvakrát po sobě, umožňují nastavit vámi požadovanou hodnotu na kostce, aniž byste museli házet, nebo sebrat soupeři 4 dolary. Samozřejmě hra nabízí celou řadu dalších karet, které okoření její průběh.

Dámy: hráč vlastnící největší počet Dam je miláčkem žen a s pomocí jejich šarmu může okrást soupeře. Může mu vzít tolik karet, kolik Dam má. Vybere si však pouze jednu z nich a ostatní vrátí protihráči.

Králové: hráč s největším počtem Králů se stává novým šerifem. Ten má právo určit, kdo vyhrává v případě nerozhodného výsledku. Nezapomeňte však, že i šerif je osoba úplatná a jeho úsudek mohou pozměnit zlaté valouny, karty či peníze.

Esa: hráč s největším počtem es obdrží na radnici jeden až pět vítězných bodů.

Nešťastník, který neuspěl v žádné z předchozích variant má možnost zajít za Balduckem, u nějž si může vybrat jednu z následujících možností:
• vybavit se ostnatým drátem, který hráčův majetek dvakrát ochrání před krádeží
• vzít si v obchodě první kartu z balíčku
• každý ze soupeřů mu musí dát dva dolary
• každé eso mu přinese jeden zlatý valoun od všech soupeřů

Hra končí ve chvíli, kdy dojde zlato či karty. Hráči si takto spočítají body: 1 bod za každý valoun zlata, 1 bod za každé dva dolary, 5 bodů získá šerif. Nakonec se přičtou body za veškeré karty.

Autor:Bruno Cathala a Ludovic Maublanc
Herní materiál v cizím jazyce není žádný.
Pravidla : Anglická verze.
Více informací zde

Počet hráčů 2 - 5
Doporučený věk od 8 let
Délka hry 60 min.
Související zboží
Dice Town rozšíření

Dice Town rozšíření

Cena 509 Běžná cena 599 Koupit
Dice Town: Cowboys

Dice Town: Cowboys

Cena 382 Běžná cena 449 Koupit
Doctor Who: Dalek Dice

Doctor Who: Dalek Dice

Cena 391 Běžná cena 460 Na dotaz
Zombie kostky

Zombie kostky

Cena 357 Běžná cena 420 Na dotaz
Mindok Legendy Západu

Mindok Legendy Západu

Cena 1 147 Běžná cena 1 279 Koupit
Desperados of Dice Town - kostková hra

Desperados of Dice Town - kostková hra

Cena 468 Běžná cena 550 Na dotaz
Optické klamy Dino

Optické klamy Dino

Cena 269 Běžná cena 299 Koupit
Great Western Trail

Great Western Trail

Cena 999 Běžná cena 1 199 Koupit