Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Vzducholodě

Hráči budují podnik na výrobu vzducholodí a pokoušejí se konstrukcí vzducholodí získat co možná nejvíce vítězných bodů. K tomu získávají hráči navíc různé karty rozšíření, jako např. inženýry, motory a finančníky, kteří zvyšují jejich vyhlídky při výrobě vzducholodí.více
Online cenaBěžná cena 350 499 (14,10 EUR) (20 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 4
Počet hráčů
Doporučený věk
od 8 let
Doporučený věk
Délka hry
45 min.
Délka hry
 

Hráči budují podnik na výrobu vzducholodí a pokoušejí se konstrukcí vzducholodí získat co možná nejvíce vítězných bodů. K tomu získávají hráči navíc různé karty rozšíření, jako např. inženýry, motory a finančníky, kteří zvyšují jejich vyhlídky při výrobě vzducholodí. Zvláštností této hry je to, že se o všechny karty hází kostkou. Karty rozšíření ve vlastním podniku přitom určují, které kostky smí hráč použít. Karta, kterou chce hráč získat, udává barvu počet potřebných kostek a také ukazuje jakého výsledku je třeba dosáhnout. Čím více kostek přitom bude mít hráč k dispozici, tím více bude mít šancí dosáhnout požadovaného výsledku.

Autor: Andreas Seyfarth

Herní materiál v cizím jazyce není žádný.

Pravidla : kompletně přeložena do českého jazyka.

Rozměry krabice: 25x17,5x9,5 cm   

 

Recenze hry Vzducholodě:

Jen tak si plují po nebi. Bez jakéhokoliv zvuku se mohou dostat na každé místo, kam je vítr zavane. Vždy elegantní. Vždy romantické. Kdo by se nechtěl stát stavitelem vzducholodí?

Vznáší se tiše na nebi. Nenápadně se vám připlíží za záda. A pak vás odvezou, kamkoliv budete chtít. Vzducholodě jsou ladní ptáci, kteří nejsou vůbec nebezpeční. Jednou je vypustíte z hnízda a ony budou roznášet radost a krásu všude, kam přiletí.

Kompletní recenzi hry najdete zde.
 

 

 

Počet hráčů 2 - 4
Doporučený věk od 8 let
Délka hry 45 min.
Související zboží
Hra Aruba: Battle Race

Hra Aruba: Battle Race

Cena 467 Běžná cena 549 Koupit