Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Die Akte Whitechapel

Die Akte Whitechapel (Letters from Whitechapel), společenská desková hra od firmy Nexus, vás zavede do mrazivého roku 1888 v Londýně, kde začíná řádit nejznámější sériový vrah v historii lidstva, Jack Rozparovač. Na herní mapě je překrásně zobrazena mapa chudé čtvrti Whitechapel, kde Jack nejvíce vraždil.více
Online cenaBěžná cena 1 019 1 199 (41 EUR) (48,20 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 6
Počet hráčů
Doporučený věk
14
Doporučený věk
Délka hry
150 min.
Délka hry
 

Die Akte Whitechapel (Letters from Whitechapel), společenská desková hra od firmy Nexus, vás zavede do mrazivého roku 1888 v Londýně, kde začíná řádit nejznámější sériový vrah v historii lidstva, Jack Rozparovač. Na herní mapě je překrásně zobrazena mapa chudé čtvrti Whitechapel, kde Jack nejvíce vraždil. Na mapě naleznete 199 očíslovaných polí spojené dohromady, představující ulice Whitechapelu.

Ve společenské hře se jeden z hráčů dostává do role Jacka a tajně promýšlí své úkladné vraždy, zatímco ho hledá celý Scotland Yard a snaží se kolem něho stáhnout smyčku. Hra je plná taktiky, blafování a spolupráce mezi detektivy.

Hra obsahuje 5 archů detektivů a jim odpovídající dřevěné figurky ( v pěti různých barvách ), 1 arch Jacka Rozparovače a 2 dřevěné černé figurky. Dále pak oponu pro Rozparovače a dostatečný blok papírů pro zapisování. Navíc dostanete několik žetonů k označení místa zločinu, času, stop atd.

Die Akte Whitechapel (Letters from Whitechapel) je společenská hra plná krásné grafiky s pravou atmosférou oparem zahaleného Londýna. Je jen na vás, zda se stanete nepolapitelným zločincem světa nebo naopak významenaným policistou. Ať se rozhodnete pro kohokoli, vždy se u hry budete bavit.

Hra je v německém jazyce.

Počet hráčů 2 - 6
Doporučený věk 14
Délka hry 150 min.
Komunikace 6
Náhoda 2
Náročnost 6
Strategie 7
Hodnocení na boardgamegeek 7