Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Last Night On Earth: Growing Hunger

Živoucí noční můra útoků Zombie nadále pokračuje a krutý boj o přežití se stává stále strašlivějším. Se zoufalou touhou po mase se shlukují Zombie v městě Woodinvale zanechávajíce za sebou strašlivou stopu smrti a zkázy.více
Online cenaBěžná cena 899 999 (35,80 EUR) (39,80 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 6
Počet hráčů
Doporučený věk
od 12 let
Doporučený věk
Délka hry
60 min.
Délka hry
 

Živoucí noční můra útoků Zombie nadále pokračuje a krutý boj o přežití se stává stále strašlivějším. Se zoufalou touhou po mase se shlukují Zombie v městě Woodinvale zanechávajíce za sebou strašlivou stopu smrti a zkázy. Zbývající hrdinové, kteří vědí, že není úkrytu, se spojili s dalšími přeživšími a s novým odhodláním a zbraněmi se pustili do dalšího boje s rostoucím hladem smrti.

The Growing Hunger je rozšíření přinášející nové herní mechaniky a tři nové vzrušující scénáře. Staňte se jedním ze 4 nových hrdinů ve společenské hře Last Night On Earth, každý má detailně propracovanou plastovou miniaturu. Stejně tak je tomu i u 7 nových červených Zombie. Nové díly hrací desky zvětšují město a doplňují je o jedinečné budovy jako supermarket, knihovnu a starožitnictví.
Nové karty umožňují Zombie krást hrdinům zbraně a naopak hrdinům dávají do rukou silné zbraně, jako jsou například zahradnické nůžky či plot.

Počet hráčů: 2 až 6
Autor: Jason Hill
Herní materiál v cizím jazyce.
Pravidla : pouze v originálním anglickém.
Více informací zde Rozměry krabice: 29,5x29,5x7 cm

Počet hráčů 2 - 6
Doporučený věk od 12 let
Délka hry 60 min.
Související zboží