Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Pony Express

Máš svého dobrého koně, svou věrnou pušku a na hlavě zbrusu nový klobouk… Ale především máš balíček dopisů, které musíš doručit do Sacramenta dřív, než se to podaří ostatním jezdcům Pony Expresu!!! Na tvé cestě za rychlostí a vítězstvím tě nic nezastaví.více
Online cenaBěžná cena 764 899 (30,80 EUR) (36,20 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
3 - 5
Počet hráčů
Doporučený věk
od 8 let
Doporučený věk
Délka hry
45 min.
Délka hry
 

Máš svého dobrého koně, svou věrnou pušku a na hlavě zbrusu nový klobouk…
Ale především máš balíček dopisů, které musíš doručit do Sacramenta dřív, než se to podaří ostatním jezdcům Pony Expresu!!!

Na tvé cestě za rychlostí a vítězstvím tě nic nezastaví. Překonáš úklady Indiánů, nepodlehneš krásným dívkám ze Saloonu, které tě chtějí připravit o zlato ukryté v kapsách. Jsi nejlepší, nejdivočejší, nejrychlejší a nejšťastnější jezdec na světě… Nebo si to alespoň myslíš. Ale nezapomeň, že všichni ostatní se cítí zrovna tak. Tak si hlídej záda a hni sebou! Buď prvním, kdo získá zlato v dolech, rozdrť soupeře v divokých přestřelkách i u pokerového stolu, přemýšlej a blafuj, aby sis vyčistil cestu do Sacramenta a doručil drahocenné dopisy.
Ať už poletíš jako vítr nebo budeš polykat prach cesty, pamatuj si jedno. Tato hra bude divoká!

Pony Express je společenská závodní hra, ve které se využívá pokerová kostka. Potřebujete ji jednak pro posun vpřed, a také v soubojích, kdy představuje kulky. Číslo na kostce ukazuje, o kolik polí popojedete na trati ze St. Joseph do Sacramenta (samozřejmě jsou zde ovšem možnosti pro blufování). Hra je založena na kombinaci štěstí, blufování a obratnosti.

Autor: Bruno Faidutti a Antoine Bauza
Herní materiál v cizím jazyce.
Pravidla : Anglická verze.
Více informací zde
Rozměry krabice: 33,5x23,5x8 cm

Počet hráčů 3 - 5
Doporučený věk od 8 let
Délka hry 45 min.
Související zboží
Desperados of Dice Town - kostková hra

Desperados of Dice Town - kostková hra

Cena 468 Běžná cena 550 Koupit