Stavebnice LaQ: Marine World Shark

Kód: 6034088
349 Kč –5 %
p17dq8hmr67jo16nr1npk1r4t7khb
349 Kč –5 % 330 Kč
Skladem (2 ks)
Popis: Z této soupravy se dá, kromě obávaného predátora moří Žraloka, poskládat i nosorožec, slon a jiné modely vyobrazené na obalu. Balení obsahuje manuál na skládání a 175 dílků. Co je LaQ? Stavebnice LaQ k nám přichází v České premiéře z dalekého Japonska.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis: Z této soupravy se dá, kromě obávaného predátora moří Žraloka, poskládat i nosorožec, slon a jiné modely vyobrazené na obalu. Balení obsahuje manuál na skládání a 175 dílků.

Co je LaQ?

Stavebnice LaQ k nám přichází v České premiéře z dalekého Japonska. Tento výjimečný koncept Vás doslova a do písmene zavede do světa kreativity bez hranic. Jediné co vás bude "omezovat" bude jen Vaše fantazie.

O kvalitě stavebnice hovoří fakt, že je 100% vyrobená v Japonsku a nikdy se nebude vyrábět mimo Japonsko. Skládání Laq je tvůrčí zábava pro všechny věkové kategorie a celou rodinu. Objevte i Vy svět tvořivosti bez hranic!

Z LaQ lze poskládat absolutně všechno co si dokážete, ale možná také nedokážete představit. Spojování dílků je provázeno charakteristickým cvaknutím při jejich správném spojení. Tento zvuk si Vás získá, tak jako již miliony lidí po celém světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice LaQ
Hmotnost: 0.5 kg
? Minimální věk: 5
Počet dílů: 175

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: