Mortum: Středověká detektivka

Kód: 6043013
999 Kč –10 %
Mortum: Středověká detektivka
999 Kč –10 % 899 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Ponořte se do temné atmosféry světa podobného středověké Evropě, ve kterém ožívají všechny pověsti, pověry i strachy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ponořte se do temné atmosféry světa podobného středověké Evropě, ve kterém ožívají všechny pověsti, pověry i strachy. Mortum je opravdový poklad pro milovníky hutných příběhů. I když obsahuje i lehké herní mechaniky, hlavní těžiště této krví nasáklé pecky tkví v rozvětveném příběhu odehrávajícím se ve středověkém fantasy světě plném temnoty, nekromancie a intrik. 

V Mortu budete s přáteli ovládat skupinu agentů tajnůstkářské organizace, která se snaží přijít na kloub zmizení celé jednotky operativců. Čekají vás zajímavé postavy, těžká rozhodnutí i poctivá detektivní práce – nikdy totiž nebudete mít všechny dílky skládačky a bude nutné ze stop a rozhovorů vydedukovat, co se vlastně stalo a proč. 

Hra obsahuje tři scénáře, které na sebe navazují. Nicméně hráči (je vlastně jedno, jaký počet se sejde) nebudou mít nikdy dostatek herních kol na to, aby scénář prošli celý. Mortum si tedy s chutí zahrajete několikrát, abyste tak odhalili celý příběh a všechny souvislosti. Hra potěší zejména fanoušky grimdarku – těžko v ní budete hledat rytíře bez bázně a hany nebo jednoduché volby mezi dobrem a zlem. 

Mortum vás navíc nenutí číst dlouhou příručku a učit se spoustu pravidel – veškeré instrukce jsou na samotných kartách, stačí tedy otevřít první balíček a začít hrát. Pokud vás na hrách nejvíce baví hutná atmosféra a vychytaný příběh, případně máte doma poličku plnou gamebooků, Mortum je tu přesně pro vás! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Únikové hry
Hmotnost: 1.5 kg
? Doba hraní (minut):: 120+
? Minimální věk: 12
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 6
jazyk: česky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: