Alhambra - revidované vydání

Code: 6035896
€56,08 –3 %
p1ef1su4i11ees6c2m7l1n6217keb
€56,08 –3 % €54,08
In stock (3 pcs)
Delivery to:
25/06/2024
Delivery offer
Španělsko na začátku 13. století - staví se Alhambra! Dnes slavné dědictví světové kultury. Nechte se okouzlit exotikou orientální architektury a staňte se na chvíli stavitelem vlastního paláce Alhambra v této skvělé společenské hře. Ve hře Alhambra se stáváte staviteli překrásného paláce ve španělské Granadě.

Detailed information

Product detailed description

Španělsko na začátku 13. století - staví se Alhambra! Dnes slavné dědictví světové kultury. Nechte se okouzlit exotikou orientální architektury a staňte se na chvíli stavitelem vlastního paláce Alhambra v této skvělé společenské hře.

Ve hře Alhambra se stáváte staviteli překrásného paláce ve španělské Granadě. Za peníze nakupujete jednotlivé části, které přikládáte k sobě a v průběhu tří vyhodnocování se snažíte mít co nejvíce částí paláce jedné barvy, abyste měli šanci získat co nejvíce bodů. Zároveň ale musíte dávat pozor, aby vám jednotlivé nakoupené dílky pasovaly k sobě a mohly vytvořit vnější zeď, která je také bodována. Alhambra je hrou rodinného typu, zahraje si ji každý, což je její nespornou výhodou. V sousedním Německu získala prestižní cenu Hra roku 2003.

Additional parameters

Category: Board Games Complex
? Doba hraní (minut):: 60+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 6
jazyk: anglicky

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Do not fill out this field: