Kontakty

HRAS: Váš cíl pro společenské hry, hlavolamy, stavebnice a originální dárky v srdci Prahy

Adresa:
Václavské nám. 38 (pasáž Rokoko)
Praha 1, 110 00

Telefon na prodejnu:
+420 224 946 506

E-mail:
obchod@hras.cz

Discord:
https://discord.gg/vzar3uZr

Facebook:
https://www.facebook.com/HRAS.CZ

Instagram:
https://www.instagram.com/hrascz/

Otevírací doba obchodu:
Po-Pá: 10:00 - 19:00

So-Ne: 12:00 - 17:00

Jak se k nám dostanete:
p17nsaocbi1ne711ig1t7a1f4blk03Metrem - trasa A, B do stanice Můstek
p17nsave9dnphp3re3310spo13  Tramvají - linka č. 3, 9, 14 st. Václavské náměstí

Platby a způsoby úhrady na prodejně:
Přijímáme hotovost v Kč i v EUR
Akceptujeme plat. karty VISA a MasterCard
p17nsbqjob1j3m9gc122m1h6u1li83

Vítejte ve světě nekonečné zábavy a výzev, kterým je HRAS. Založení naší společnosti se datuje do roku 1993, kdy bezejmenná vášeň pro společenské hry a hlavolamy přerostla v podnikání, které dnes miluje celá Česká republika. Na začátku stála touha představit našim lidem rozmanitost a fascinaci, kterou mohou deskové a karetní hry nabídnout. A právě tento náš sen se stal realitou.

Náš tým tvoří především vášniví hráči, kteří svůj volný čas obětují objevování nových her a hlavolamů z celého světa. Jsme více než jen prodejci - jsme průvodci do světa fantazie, strategie a logiky. Naši zaměstnanci jsou připraveni vás naučit, poradit a podělit se o své zkušenosti s jakoukoliv hrou, která vás zaujme.

Naši ideální zákazníci

Naše hry a hlavolamy jsou pro každého - od rodin hledajících zábavu na společných večerech, přes vášnivé hráče deskových her až po šachisty a milovníky hlavolamů, kteří si chtějí procvičit mozek. Naším cílem je přinášet radost a vzdělávání prostřednictvím hry a zamyslet se nad problémy, které hlavolamy představují.

Proč jsme unikátní

Co nás činí jedinečnými na trhu, je nejen naše rozsáhlá nabídka, ale především osobní přístup. V HRAS nejde jen o prodej - jde o zážitek, o předávání vášně a radosti z hry. Vždy se snažíme porozumět potřebám našich zákazníků a doporučit jim hry, které jim nejlépe sednou. Naše hluboké znalosti a zkušenosti nám umožňují představovat hry a hlavolamy, které jsou nejen zábavné, ale stimulují mysl a povzbuzují společenský duch.

Proč si vybrat nás

V HRAS věříme, že hry jsou více než jen kratochvíle. Jsou to nástroje pro budování vztahů, rozvíjení strategického myšlení a zdokonalení schopnosti řešit problémy. Když si vyberete nás, neinvestujete jen do produktu. Investujete do zážitků, vzpomínek a možnosti být lepší verzi sebe samého - a to vše s úsměvem na tváři. Připojte se k našemu dobrodružství a objevte, jak mohou hry změnit váš pohled na svět.

Vyberte si HRAS a nechte se unést kouzlem her a záhadností hlavolamů, které mění běžné večery v nezapomenutelné zážitky. Přijďte za námi do naší prodejny v Praze nebo si prohlédněte naši nabídku online. Těšíme se na vás!

IMG_8997

IMG_8984

IMG_8974

Od roku 2000 se stala naší základnou prodejna v pasáži Rokoko na Václavském náměstí, kterou jsme roku 2008 rozšířili na dvojnásobnou velikost. S navýšením prodejní plochy jsme zvětšili i sortiment o stavebnice, především o japonskou kreativní stavebnici LaQ, kreativní hračky Djeco, hlavolamy Hanayama, laybrinty Xmatrix a Inside3 , hry od společnosti Helvetiq, NSV a Steffen Spiele.

Tým společnosti HRAS s.r.o.
Co prodáváme, dobře známe!